Aj GLAMI má svoje dni: Prilákajte nových zákazníkov

Predávate módu online? Premýšľate, ako zákazníkom ešte viac priblížiť váš tovar? A počuli ste už o GLAMI DAYS? Špecializovaný vyhľadávač GLAMI už druhýkrát prináša špeciálnu víkendovú akciu, ktorej prostredníctvom zákazníkom ponúkne exkluzívne zľavy.

Akcia GLAMI DAYS sa bude konať na slovenskom, českom, rumunskom a maďarskom trhu medzi 20. a 23. aprílom. Ponúka atraktívnu možnosť vytvorenia zľavových kupónov, ktoré vám pomôžu získať viac objednávok.

Od prvého ročníka GLAMI zapracovalo na vylepšení funkcionality zľavových kódov. Po novom tak môžete zahrnúť, či vylúčiť produkty v zľave. Aplikovať zľavy na konkrétnu kategóriu a značku naraz. Alebo posielať zľavový kód v URL. Zaškrtnutím políčka „poslať zľavový kód v URL“ môžete aktualizovať cenu daného produktu na vašom e-shope tak, aby reflektovala cenu použitia zľavového kódu z GLAMI. Vašim zákazníkom to sprehľadní vyberanie a vám to pomôže k zlepšeniu konverzií pri produktoch s kódmi. Návod ako na to nájdete tu.

Ako sa zapojiť

  1. Vyberte tovar, ktorému vytvoríte zľavový kód a nastavte výšku zľavy – GLAMI odporúča rozsah 20 – 70 %. Na GLAMI sa tým zákazníkom rovno zobrazí cena ovplyvnená zľavovým kódom.
  2. V dobe konania akcie majte aktivovaný prednostný režim – pri ňom platíte za preklik cenou CPC. Vaše produkty sa tak budú zobrazovať vyššie.
  3. Nahrajte zľavový kód vo vašej GLAMI administrácii.

Na čo nezabudnúť

  • GLAMI upozorňuje, aby ste sa uistili, že na vašom e-shope bude počas akcie technicky možné použiť vami vytvorený zľavový kód GLAMI DAYS.
  • Skontrolujte, či máte na GLAMI nastavené logo svojho e-shopu.

Styleguide

Pre účely GLAMI DAYS pre vás GLAMI vytvorilo špeciálny styleguide obsahujúci logá, fonty a ukážky bannerov. Vaša homepage, newslettery, či kanály sociálnych sietí tak budú dávať zrozumiteľnú informáciu o tom, že sa váš e-shop akcie účastní.

Pomocou styleguide dáte zákazníkom jasne vedieť, že sa GLAMI DAYS účastníte. Zdroj: glami.cz

Mergado tip

Zľavový kód bude na GLAMI po novom pridávaný v parametri „glamivoucher“ URL adresy:

http://www.yourshop.tld/product/?glamivoucher=GLAMIDAYS

Zľavový kód je tiež možné zadať pomocou XML feedu. A to využitím parametru v GLAMI XML feede:

<PROMOTION_ID>12</PR­OMOTION>

Pridať nový komentár