CREATIVE summit prináša trendy slovenského ecommerce

Rozmýšľate, kde načerpať inšpiráciu pre prácu s vaším e-shopom? Už 18. mája sa bude v Bratislave v hoteli Saffron konať CREATIVE summit zameraný na trendy v ecommerce.

Cieľom CREATIVE summitu je zlepšovať slovenské ecommerce prostredie a vytvoriť priestor pre budovanie vzťahov medzi majiteľmi e-shopov a odborníkmi z ecommerce oblasti. Konferencia je určená majiteľom a manažérom e-shopov.

Tešiť sa môžete na 8 odborníkov, ktorí povedú unikátne prednášky, či predstavia prípadové štúdie z praxe. Počas celého dňa môžete absolvovať one-to-one konzultácie s odborníkmi z praxe. Svoje know-how vám predstavia napríklad SEO expert Pavel Unger, content marketér Martin Brablec, UX konzultant Jan Kvasnička, online marketing špecialista Peter Štrbo, Martin Svoboda priamo z Google a mnoho ďalších.

Ak máte radi panelové diskusie, určite si prídete na svoje. Na CREATIVE summite budú diskutovať napríklad Martinus.sk, Feedo.cz, či GymBeam.sk. Diskusie budú na témy Chyby v podnikaní a Ako sa oprieť o značku v ťažkých časoch. Tipy ako zlepšiť svoj biznis sa zídu, však? Celý program nájdete tu.

Ponuka programu CREATIV summitu. Zdroj: www.creativesummit.sk

Po konferencii sa môžete tešiť na afterparty, kde bude priestor na ďalší networking. Vstupenky na akciu zakúpite tu.

Pridať nový komentár