Mergado Pack extension pre OpenCart

 

Používate OpenCart verziu 3.0.0.0. a vyššie? Stiahnite si modul Mergado Pack v1.1.2 – pomôže vám vytvárať lepšie dátové XML súbory. A naviac je zdarma!

Vybrané funkcie:

  • XML export Mergado: produkty, kategórie
  • Podpora multistore XML feedov
  • Export v dávkach - pre robustnejšie generovanie feedov

 

Stiahnutie modulu Mergado Marketing Pack pre OpenCartMarketplace OpenCart - Megado Marketing pack

Pre stiahnutie modulu Mergado Pack v1.1.2 pre OpenCart verzie 3.0.0.0. a vyššie klinite na tlačidlo vyššie.

Videonápoveda Začíname s modulom pre OpenCart

SPRIEVODCA

Proces inštalácie je štandardný, ako je pri moduloch OpenCart bežné.

1. Na webe Mergada si stiahneme modul pre OpenCart.

2. Prejdeme do administrácie OpenCart. V ľavom menu vyberieme z ponuky Rozšírenie kategórií Inštalátor. Tu klikneme na tlačítko Nahrať, nahráme súbor, ktorý sme si najskôr stiahli z webu Mergada a dokončíme inštaláciu.

3. Potom v ponuke Rozšírenie vyberieme kategóriu Rozšírenie a vo filtroch zvolíme ako typ rozšírenie Feedy.

4. Tu vyberieme Mergado Marketing Pack a nainštalujeme ho kliknutím na zelené tlačítko Inštalovať. Potom klikneme na tlačítko so symbolom ceruzky a na prvej záložke Nastavenie aktivujeme. Toto nastavenie uložíme kliknutím na tlačítko diskety a v pravom hornom rohu obrazovky.

5. Aby sme modul videli aj v ľavom menu a získali k nemu ľahký prístup, klikneme v časti Modifikácia na oranžové tlačítko, ktorým vyčistíme cache. Po tom, čo klikneme na tlačítko Obnoviť, objaví sa modul Mergado v ľavom menu.

1. Na záložke Nastavenie skontrolujte stav modulu. Ak z nejakého dôvodu nie je aktivovaný, aktivujte ho.

2. Na záložke Cron si môžete skopírovať URL adresu pre pravidelné generovanie feedu. Pre jednorázové vygenerovanie na tieto odkazy stačí kliknúť a feed sa vygeneruje (alebo pregeneruje, ak už existuje). Pre automatizáciu generovania v pravidelných časových intervaloch skopírujete odkazy a nastavte si ich u vášho webhostingu do úloh spúšťaných cronom (viac k nastaveniu cronu píšeme v ďalšej otázke & odpovedi).