GLAMI chystá zľavovú akciu GLAMIDAYS

GLAMI ako virtuálna obchodná galéria ponúka nie len zákazníkom, ktorý na nej nakupujú, ale aj e-shopom, ktoré na nej inzerujú rôzny zákaznícky servis. Nedávno napríklad predstavilo GLAMI piXel, o ktorom sme písali tu. Teraz prichádza so zľavovou akciou nazvanou GLAMI DAYS.

GLAMI chystá špeciálnu akciu pre online fashion, kde ponúkne zákazníkom zľavové vouchery označené ako GLAMI DAYS . Akcia sa uskutoční počas víkendu 28. - 29.10. 2017 a zapojiť sa môže každý e-shop, ktorý má na GLAMi aktivovaný prednostný režim. Účasť je zadarmo a teda sa neplatí nič extra v rámci CPC.

zdroj: Facebook Glami.sk

Ako sa zapojiť

Pre zapojenie stačí vytvoriť ľubovoľný zľavový kupón, odporúčaný je v rozpätí 20 – 70 % tak, aby zľava bola zaujímavá pre zákazníka a aby pre vás bola zmysluplná. Pokiaľ sa chcete zapojiť, jednoducho nahráte kupón do administrácie GLAMI a použijete kód GLAMIDAYS.

Zapojenie má niekoľko výhod. GLAMI sľubuje väčšiu viditeľnosť za pomoci špeciálnej mikrosite a zmienky v rámci reklamných kampaní. Vďaka získaniu viac objednávok sa navýši aj revenue a celá akcia by mala e-shopom priniesť nových zákazníkov, vďaka marketingovým aktivitám, ktoré bude GLAMI smerovať na širšie publikum.

Pokiaľ sa chcete do zľavovej akcie zapojiť a promovať ju aj na svojom e-shope, kontaktujte Anastasiu Nikolaevu na e-mailovej adrese anastasia.nikolaeva@glami.cz. Nezabudnite si skontrolovať, či technicky je možné použiť váš zľavový kupón aj na vašom e-shope a či máte na GLAMI nastavené logo svojho e-shopu (v záložke Logo a úvodná fotka obchodu, logo musí byť v štvorcovom tvare, min.200 × 200 px).

Mergado Tip

Vedľa slovenského, českého, poľského alebo rumunského feedu pre Glami si aktuálne môžete vytvoriť i export pre inzerciu v Maďarsku – a to je skoro za rohom, tak prečo toho pred Vianocami nevyužiť.

Pridať nový komentár