Lepšie výsledky s múdrym biddovaním GLAMI

GLAMI nepoľavuje a po oznámení GLAMI DAYS a predstavení niekoľko vylepšení prichádza s novou funkciou GLAMI Extanded Network. Tento biddovací systém ponúka rozsiahle rozšírenie počtu užívateľov pre české GLAMI.

GLAMI Extended Network umožňuje špecifickejšie cielenie. Pomocou správnych produktov v správny čas vám pomôže osloviť vybranú cieľovú skupinu.

Okrem toho táto funkcia dáva možnosť zobrazovať odkazy na vaše produkty v display sieťach, vyhľadávacích sieťach, či sociálnych sieťach. Zobrazovanie produktov v katalógu GLAMI.cz sa pre vás nemení.

Ako GLAMI Extended Network zapnúť:

GLAMI Extended Network sa pre váš e-shop aktivuje automaticky, pokiaľ máte aktívny GLAMI piXel a prednostný režim.

Pre možnosť využívať GLAMI Extended Network musíte mať aktívny GLAMI piXel a prednostný režim. Zdroj: glami.cz

Zobrazovanie v GLAMI Extended Network nemusíte nijak nastavovať. Vaše výsledky na GLAMI.cz a múdre cielenie tohto systému pomôžu automaticky získavať rovnaké výsledky z pohľadu PNO. Prieskumy GLAMI ukazujú, že GLAMI Extended Network dosahuje v priemere o 10% lepšie PNO. V súčastnosti už túto časť nájdete vo vašich štatistikách.

Nemáte záujem sa tu zobrazovať? Zobrazovanie vášho obchodu môžete vypnúť v nastavení, ktoré je v administrácii pod záložkou Nastavenie CPC.

Pridať nový komentár