Nová verzia aplikácie Pairing Bear prináša lepší prehľad o vašich produktoch

Vývojári appky Pairing Bear pravidelne pracujú na jej vylepšeniach. Preto sa náš Medveď môže pochváliť dvomi novými funkciami, ktoré zjednodušia vašu orientáciu v produktoch na e-shope. Chcete vedieť, čo presne novo nasadené funkcie vedia? Prečítajte si tento miničlánok.

Aké vylepšenia získala aplikácia Pairing Bear

História nahraných CSV

Vďaka funkcii história importov CSV získate prehľad, koľko položiek sa importovalo. Táto služba je dobrým pomocníkom pri riešení problémov, kedy si užívateľ nie je istý, či sa z CSV niečo naimportovalo. V histórii importu dokáže skontrolovať, či v príslušnom CSV vôbec existovali nejaké produkty použiteľné na import.

Rozhranie Histórie nahraných CSV.

Možnosť radenia vyfiltrovaných produktov

Pomocou triedenia nájdených produktov si ich zoradíte presne tak, ako potrebujete. Túto funkciu ocenia najmä e-shopari, ktorí spravujú rozsiahlejšie feedy. Funguje to jednoducho. Produkty si najskôr vyfiltrujete a váš výsledok zoradíte podľa niekoľkých kritérií. Tieto informácie potom dokážete porovnať s produktmi na e-shope a systematicky postupovať v kontrole, či Pairing Bearom navrhnuté páry sedia. Takto overíte, či podľa týchto návrhov môžete produkty naozaj spárovať.

Rozhranie radenia produktov.

A to je všetko. Chcete vedieť, čo všetko Pairing Bear vie? Popísali sme to v článkoch Párujte silou medveďou a Párujte efektívnejšie s vylepšeným Pairing Bearom. Že ešte Pairing Bear nepoužívate? Aktivujte si ho na 10 dní zdarma v Mergado Store.

Pridať nový komentár