Nové funkcionality Feed Image Editoru prinášajú väčší prehľad o obrazovej inzercii

Aplikácia Feed Image Editor nasadila dve dôležité novinky. Sú nimi nová podstránka Produkty a diagnostika jednotlivých šablón. A k čomu je to dobré? Vďaka týmto funkciám získate lepší prehľad a zistíte, či sú vaše fotky dostupné a dobre spracované. A to je poriadna výhoda.

Overte si, či inzerujete produktové fotky bezchybne

Zoznámte sa s podstránkou Produkty

Táto stránka umožňuje odhaliť chyby v produktových fotkách, či fotky konkrétnych produktov vôbec inzerujete. Na podstránke Produkty máte k dispozícii niekoľko filtrov, s ktorými vo vašom tovare vyhľadáte produkty alebo skupiny produktov podľa vašich požiadavkov.

Typy filtrov:

  • Názov produktu – zhoduje sa so základným textom alebo obsahuje zvolené sloveso
  • Adresa obrázku – URL adresa fotografie
  • Skupina – ponúka možnosti vyhľadávania medzi všetkými produktmi, produktmi s rovnakými obrázkami, či produkty bez obrázkov
  • Stavový kód – filtrovanie podľa dostupnosti obrázku
  • Šablóna – vyhľadá aktívne i pozastavené šablóny
Možnosti filtrovania na podstránke Produkty. Zdroj: https://www.feed-image-editor.cz

Vyhľadávanie podľa elementov

Okrem filtrovania ponúka podstránka Produkty možnosť vyhľadávania podľa elementov. Stačí vybrať element a nastaviť jeho hodnotu. Tzn., že keď hľadáte produkty s CPC v hodnote 20 centov, vyberiete element CPC a zadáte hodnotu 20. Na základe toho Feed Image Editor vypíše iba produkty s CPC=20.

Pri odpovedajúcich výsledkoch tu uvidíte cenu vyfiltrovaných produktov, ich kategóriu i šablónu a odkazy na produkt v e-shope, v Mergade, vo FIE a na jeho obrázok. Tieto dáta môžete vyexportovať do CSV, ktoré potom jednoducho prevediete do tabuľkového editoru.

Filtrovanie podľa elementov. Zdroj: https://www.feed-image-editor.cz

FIE vie diagnostiku produktov v šablónach

Na hlavnej stránke FIE nájdete ďalší užitočný nástroj – diagnostiku produktov z jednotlivých šablón. Pri šablónach si tak kedykoľvek prehľadne overíte ich formát, dátum vzniku, koľko produktov obsahuje a koľko z nich je spracovaných a pri koľkých sa vyskytla chyba.

Diagnostika produktov v šablónach. Zdroj: https://www.feed-image-editor.cz

Ovládnite obrazovú inzerciu pomocou bezplatného školenia

Produktové obrázky sú dôležitý nástroj inzercie tovaru. Dokázať ich urobiť čo najpútavejšie a pritom vždy podľa pravidiel porovnávačov, sa vám určite oplatí. Naučte sa, ako vyzrieť na image marketing pomocou Workshopu: Ako na image marketing pomocou Feed Image Editoru.

 

Využite nové funkcionality Feed Image Editoru naplno. Vďaka ich používaniu si budete vždy vedieť, ktoré z vašich produktových obrázkov sú v poriadku a ktoré je potrebné opraviť. Napadá vás, ako možnosti FIE ešte posunúť vpred? Nenechávajte si to pre seba napíšte svoje nápady na náš support.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Vychytajte vašu obrazovú inzerciu s novým Feed Image Editorom

Aplikácia Feed Image Editor je teraz prehľadnejšia a intuitívnejšia. Vďaka týmto zmenám zjednodušíte tvorbu produktových obrázkov a ešte viac zatraktívnite ich vzhľad. Chcete sa dozvedieť, aké novinky na vás v appke čakajú? Čítajte ďalej.

14.02.2019
AppDate #2 - Ako vám pomôžu appky Merging Mole a Feed Image Editor

Predvianočné novinky z Mergado Store prináša druhý diel rubriky AppDate. Tentokrát si predstavíme novú užitočnú aplikáciu Merging Mole, ktorá slúži k zlučovaniu produktov. A dynamické prvky v aplikácii Feed Image Editor.

19.12.2018
S vylepšením Feed Image Editoru budú vaše reklamy stále aktuálne

Tiež by ste ocenili, keby sa grafické prvky reklamy obmieňali samé bez nutnosti častej kontroly? Aj vývojári Feed Image Editoru chápu, ako je táto možnosť dôležitá a obohatili túto appku o dynamické prvky. Chcete vedieť, ako na ne? Tak ideme na to.

14.12.2018

Pridať nový komentár