Nové Mergado školenia vám pomôžu zefektívniť prácu

Ste skúsení marketéri, ktorí pre správu inzercie pravidelne využívajú Mergado a premýšľate, kam ešte posunúť svoje znalosti? Zorientujte sa v aplikáciách z Mergado Store. Na dvoch našich nových workshopoch vám vysvetlíme ich možnosti a výhody ich používania.

Ovládnite Mergado appky pomocou nových školení

Workshop: Porkočilé možnosti inzercie pomocou Mergado aplikácií

Viete, že si optimalizáciu inzercie pomocou Mergada môžete uľahčiť používaním Mergado aplikácií? Mergado Store ponúka široké množstvo appiek od tých, ktoré automatizujú bidding, upravujú produktové obrázky, či napr. monitorujú ceny produktov. Workshop vám jednotlivé aplikácie predstaví a ukáže vám, prečo a kedy sa ich oplatí zaobstarať.

Čo sa dozviete:

Za vedenia skúseného školiteľa si o aplikáciách vytvoríte prehľad a predvediete si príklady ich praktického využitia a nastavenia. Nebude chýbať ani pár užitočných tipov, ako s jednotlivými appkami pracovať ako ozajstný profík.

Workshop je zdarma. Podmienkou je mať v Mergade zapnutý aspoň jeden e-shop. Prihláste sa na tomto odkaze.

Workshop: Ako na image marketing pomocou Feed Image Editoru

Produktové obrázky sú dôležitý nástroj inzercie tovaru. Dokázať ich urobiť čo najpútavejšie a pritom vždy podľa pravidiel porovnávačov, sa vám určite oplatí. Naučte sa, ako vyzrieť na image marketing pomocou aplikácie Feed Image Editor.

Čo sa naučíte:

  • ako na image marketing a možnosti jeho použitia
  • ako vytvoriť rýchly audit obrázkovej inzercie a odhaliť časté chyby
  • ako vo FIE nastaviť šablónu a zapojiť elementy z feedu
  • a pod.

Služieb aplikácie Feed Image Editor využijú marketéri, e-shopari či PPC špecialisti a pri tom nemusia byť odborníkmi na Mergado. Pomocou praktických príkladov sa naučíte efektívne inzerovať akcie na dopravu zdarma, produkty, ktoré sú novinkou a najmä jednoducho vytvárať lákavé produktové obrázky.

Aj tento workshop je bezplatný. Stačí mať aspoň jeden aktívny e-shop v Mergade a prihlásiť sa na niektorý z termínov.

 

Vyberte si z ponuky školení a workshopov. Naučte sa efektívne pracovať s Mergadom a jeho aplikáciami a navyšovať svoje predaje na cenových porovnávačoch. Zoznam všetkých vypísaných školené nájdete na tomto odkaze.

Pridať nový komentár