Novinky v Bidding Fox zlepšia prehľad vo vašich stratégiách #1

Aplikácia Bidding Fox vylepšila niekoľko nedávno predstavených noviniek a opäť pridala niekoľko nových. Pomôžu vám lepšie sa zorientovať medzi vašimi produktmi a lepšie plánovať vaše stratégie. Predstavme si teraz jednotlivé novinky bližšie.

Vylepšenie na podstránkach Produkty a Udalosti

Ukladajte si filtre

V predchádzajúcom článku o lišiackych novinkách sme si povedali, že filtre, ktoré si vytvoríte na podstránke Produkty, vám pomôžu získať podrobný prehľad o vašich produktoch. Aby ste si prácu s nimi zjednodušili ešte viac, na podstránke Produkty nájdete takmer neobmedzené možnosti, ako vo feede filtrovať. Stačí si vybrať kombinácie vlastností produktov, ktoré chcete vidieť, uložiť si ich a pracovať s nimi.

Ako si uložíte vlastné filtre:

 • Na podstránke Produkty vyberte z možností tie, ktoré odpovedajú vašim požiadavkom (napr. spárované produkty, ktoré sú mimo bidding).
 • Bidding Fox vám vypíše všetky produkty, ktoré týmto vlastnostiam odpovedajú.
 • Filter uložte a pomenujte, aby ste sa vždy rýchlo zorientovali v tom, o aký filter sa jedná.

Takto uložené filtre si na podstránke Diagnostika môžete nastaviť ako vlastné metriky, ktorých vývoj potom budete sledovať v grafoch.

Výber parametrov pre filtrovanie produktov. Zdroj: www.bidding-fox.cz

Zapisujte si udalosti

Keď si pri vybraných boxoch vytvoríte tzv, udalosť, Bidding Fox vás e-mailom či notifikáciou do Mergada upozorní na zmeny v hodnotách produktov. Teraz si tiež môžete vytvoriť a uložiť vlastné udalosti, ktoré majú vplyv na predaj a hodilo by sa vám mať ich zapísané do štatistík. Udalosti sa prepíšu do grafov, takže o nich získate pravidelný prehľad.

Ako nastavíte vlastné udalosti:

 • Na podstránke Udalosti vyberte možnosť pridať novú.
 • Zvoľte, kedy vznikla /vznikne a pomenujte ru.
 • Ako závažnosť vyberte INFO a pridajte popis, aby bolo aj v budúcnosti jasné, aká akcia prebiehala.
 • Vyberte možnosť zobraziť v grafoch. Vďaka tomu ju uvidíte vo vašich diagnostikách.
 • Priraďte štítok, alebo vytvorte nový.
 • Udalosť uložte.

Vďaka tomuto nastaveniu budete vždy mať informácie, aký dopad mala kampaň na produkty a dokážete tak ľahšie vyhodnotiť jej úspešnosť. Pomocou týchto informácií dokážete lepšie plánovať ďalšie akcie pre váš e-shop.

Vytvorenie vlastnej udalosti. Zdroj: www.bidding-fox.cz

Filtrujte udalosti

V riadkoch vyššie sme si popísali, ako vďaka tvorbe udalostí získate komplexný prehľad o vašej inzercii. Keď sa vám množstvo udalostí nakopí, bude zložitejšie sa v nich orientovať – Bidding Fox preto pridal funkciu filtrovania udalostí. V tomto článku nájdete všetky možnosti, ako filtrovať (medzi udalosťami, podľa štítkov podľa typu či podľa obdobia) a ako sa medzi jednotlivými udalosťami navždy bezproblémovo orientovať.

Podstránka Udalosti v Biddig Fox. Zdroj: www.bidding-fox.cz

Filtrujte produkty

Vďaka tejto novinke môžete v aplikácii vyhľadávať viac ako jeden produkt. Na podstránke Produkty nájdete širokú ponuku rôznych filtrov (podľa názvu, kategórie, darčeku atď.). V textových poliach navyše teraz môžete vypĺňať viac možností.

Ako vyfiltrujete viac ako jeden produkt:

 • V pravom rohu textového poľa kliknete na ikonu riadkov.
 • Vyplňte napr. názov prvého produktu, ktorý chcete vyhľadať, stlačte enter a vypíšte ďalší.
 • Keď budete mať vybrané všetky položky, ktoré chcete sledovať vyplnené, vyberte možnosť Hľadať.
 • Bidding Fox vám v tabuľke vypíše všetky produkty, ktoré obsahujú vami zadaný text.
 • Tento filter si môžete, rovnako ako ostatné, uložiť a zobraziť ich v Diagnostike.

 

Pracujte s podstránkami Produkty a Udalosti čo najefektívnejšie. Vďaka nim sa vždy správne zorientujete medzi produktmi a stratégiami, ktoré tak lepšie naplánujete. Všetky prechádzajúce novinky z appky Bidding Fox nájdete v tomto vlákne.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Novinky v Bidding Fox postrážia chod inzercie

Prichádzame s ďalšou nádielkou lišiackych noviniek. Vývojový tím BF pridal užitočné vlastnosti do diagnostiky aplikácie. Po novom tak ľahko vyhľadáte produkty, ktoré vypadli z biddingu, ktorým vypadlo meranie, či tie, pri ktorých dochádza k úpravám hodnôt CPC mimo Bidding Fox a automatický bidding preto nebeží správne.

03.04.2019
Bidding Fox sprehľadnil svoju diagnostiku a pripravuje konferenciu o biddingu

Mesiac čo mesiac vývojári Bidding Fox do aplikácie pridávajú nové funkcionality, ktoré zjednodušujú nastavovanie biddingových stratégií a prehľad medzi nimi. Tentokrát sa zamerali na vylepšenie podstránky Diagnostika. Chystajú tiež prvú konferenciu o biddingu v ČR.

08.03.2019
Využite naplno najaktuálnejšie novinky z Bidding Fox

Tím Bidding Foxu ide naplno. Vďaka tomu mohol predstavič niekoľko užitočných noviniek aj pri hektickom konci roku. Tie najaktuálnejšie vás napríklad upozornia na nulový kredit na cenových porovnávačoch, alebo zrýchli optimalizáciu stratégií na pár kliknutí. Okrem toho priniesol Bidding Fox niekoľko prehľadných návodov na nastavenie biddingu a jeho stratégií. Poďme si všetko ukázať.

09.01.2019

Pridať nový komentár