Ovládnite nastavenie Heureky pomocou jej poučného seriálu

Kvalitná inzercia na Heureke vyžaduje množstvo znalostí a vedomostí, ktoré vám pomôžu efektívne pracovať a vyvarovať sa zbytočných chýb. Heureka preto na svojom blogu pripravila seriál Učíme sa Heureku. Jej lekcie poskytujú podrobného sprievodcu základným aj pokročilým nastavením Heureky a súhrnný návod, ktorý vám pomôže naučiť sa jej jednotlivé funkcie.

V druhej polovici minulého roku Heureka vydala prvý diel seriálu Učíme sa Heureku. Tento výukový seriál sa skladá z dvanástich častí, ktoré vás prevedú hlavnými úskaliami správneho nastavenia Heureky a urobia z vás jej pokročilého užívateľa. Na začiatku marca tomuto šikovnému seriálu vyšiel záverečný diel. A pre vás sa tak ponúka ideálny čas, ako si pomocou Učíme sa Heureku svojiť všetko, od prvotnej registrácie, až po prácu na stránke Detail produktu.

Registrácia na Heureke. Zdroj: blog.heureka.sk

Všetky diely seriálu Učíme sa Heureku nájdete na tomto odkaze. Všetky potrebné informácie vám tak budú kedykoľvek po ruke.

Tak sa do toho dajte. A nezabudnite, že dobré nastavenie Heureky a využívanie niektorých jej nástrojov (napr. certifikát Overené zákazníkmi) je potrebné k správnemu fungovaniu vašej inzercie skrz Mergado.

Pridať nový komentár