Zkoncujte s manuálnym precenením produktov pomocou Pricing Foxu

Zoznam aplikácií Mergada sa nedávno rozrástol o Pricing Fox. Nový cenový automat umožňuje e-shopárom šikovné preceňovanie produktov podľa nastavených požiadaviek. S jeho pomocou tak ušetríte množstvo času pri ručnej a pracnej cenotvorbe. Poďme si lepšie predstaviť, ako appka funguje.

Čo všetko dokáže nový lišiak

Tím Bidding Foxu prichádza s rozšírením aplikácií o novinku zameranú na automatické preceňovanie. Jej hlavná funkcia je prepočítanie ceny tovaru na základe stanovených pravidiel. Tie aplikujete na výbery produktov alebo na celý sortiment e-shopu. Užívateľom tak odpadne manuálne nastavenie jednotlivých produktov a zároveň umožňuje kontrolu cien. Týmto spôsobom si postrážite nielen výslednú, ale aj referenčnú a nákupnú cenu.

Nastavenie vstupných dát v Pricing Foxe. Zdroj: https://store.mergado.com/detail/pricingfox/#about

Základom novej appky je správne nastavený projekt a pravidlá upresnené užívateľom. Prvým krokom je preto nastavenie pravidiel, na ktoré si aplikujete výbery vytvorené v Mergade.

Lišiacka aplikácia okrem zaokrúhľovania cien rešpektuje taktiež výšku nákupnej ceny, pod ktorú nová suma neklesne a pomôže s úpravou sumy na základe konkurencie. Užívateľ si vyberie spomedzi troch limitov - lacnejší/drahší alebo rovnaký ako cudzí predajcovia.

Náhľad do aplikácie Pricing Fox - produkty s pôvodnou, nákupnou a premenenou cenou.

Tím Princing Foxu plánuje rozvinúť nástroj aj o ľahšie napojenie na e-shopové systémy či rozšíriť portfólio služieb o diagnostiku a exporty dát. Ak vás svojimi možnosťami zaujal a chcete vedieť viac, upriamte pozornosť na praktické články a návody na webe aplikácie.

Automatické preceňovanie máte vďaka novému Pricing Foxu na dosah ruky. Zbavte sa manuálnej cenotvorby na e-shope raz a navždy a pracujte efektívnejšie s cenou produktov. Vyskúšajte si ju na 15 dní zdarma v našom Mergado Store.

 

Mohlo by vás zaujímať:

S Bidding Fox Elements oslovíte zákazníka účinnejšie ako konkurencia

Aplikácia Bidding Fox Elements predstavila za poslednú dobu bohatú porciu noviniek. Nedávno pridané funkcie ponúkajú odteraz rozšírenú prácu s elementami z produktovej karty. V niekoľkých ľahkých krokoch vám takisto ukázala spôsob, ako si poradiť s darčekmi konkurencie. Prečítajte si, čo ďalšie dokážu nové funkcie vo výbave Elements.

06.05.2020
Zjednodušte nastavenie inzercie pomocou Mergado aplikácií (časť 2.)

V prvej časti prehľadu Mergado appiek sme si predstavili ich platenú časť. Dnes nadviažeme na aplikácie, ktoré sú zadarmo. Prečítajte si pokračovanie a urobte si názor, pri ktorých aplikáciách je s nastavovaním vašej inzercie správne ušetriť a kde sa naopak oplatí priplatiť si o trochu viac.

27.09.2019
Zjednodušte nastavenie inzercie pomocou Mergado aplikácií

Rodina Mergado aplikácií je široká. Aby ste získali prehľad o tom, kde všade vám jednotlivé appky pri nastavovaní inzercie pomôžu, prinášame vám na jednom mieste súhrn všetkých užitočných informácií. Prezradíme vám, ktoré sú pre vás ako stvorené.

25.09.2019

Pridať nový komentár