Spresnite stratégie vďaka Sklik GA Importeru

 

Do aplikácie Sklik GA Importer pribudlo niekoľko šikovných funkcií. Pomôžu vám získať ešte komplexnejší prehľad pri porovnávaní nákladov z predchádzajúcich období. Poďme si tieto zmeny predstaviť.

Načítajte si náklady až za 10 rokov spätne

Doteraz bolo v Sklik GA Importeri možné načítať náklady maximálne za 99 dní. Po novom je to až 3650 dní. Je teda možné naimportovať si do Google Analytics dáta za dlhšie obdobie. To sa hodí, najmä keď budete chcieť porovnať náklady za rovnaké obdobie v minulom, či predminulom roku.

Po novom je do Sklik GA Iporteru možné načítať náklady až za 3650 dní.

Komunikácia je bezproblémová

V minulosti sa užívateľom Sklik GA Importeru občas stávalo, že sa pri veľkom množstve požiadavkov na získanie dát z Skliku za minútu komunikácia „zadrhla“. Vývojári preto pridali limit pre načítanie iba určitého množstva dát z Skliku za minútu. Vďaka nemu sa už komunikácia nepozastavuje a je bezproblémová.

A to je pre dnešok všetko. Nezabudnite, ze sa Sklik GA Importer neviaže na užívateľa a nie je k nemu potrebné mať v Mergade e-shop. Ak teda chcete pohodlne prenášať náklady z Skliku do Google Analytics, stačí sa zaregistrovať v Mergade, vytvoriť si účet a aktivovať si appku v našom Store.

Sklik GA Importer

Vďaka aplikácii môžete jednoducho prenášať inzertné náklady z Skliku do Google Analytics. Na jednom mieste potom uvidíte, koľko užívateľov z Skliku ste na web priviedli, koľko vás takáto návštevnosť stála a aký vytvorila obrat.

V Google Analytics je totiž potom možné pridať vlastnú metriku, ktorá Vám dokáže vypočítať PNO. Vďaka týmto informáciám získate pohľad na kampane jednoducho z účtu GA.

Aplikácia je rozsahom určená hlavne pre marketingové agentúry, ktoré spravujú viac e-shopov, pre samostatné e-shopy je určená verzia Sklik GA Importer Mini.

 

Pridať nový komentár