Árukereső

Čo je Árukereső

Firma Árukereső funguje od roku 2004. Okrem Maďarska pôsobí pod názvami Compari v Rumunsku a Pazaruvaj v Bulharsku. Všetky sú od roku 2016 členmi Heureka Group.

V súčasnej dobe tu inzeruje cez 3900 e-shopov. Priemerná mesačná návštevnosť porovnávača je okolo 12 miliónov užívateľov. Porovnávač funguje na webovom rozhraní aj v mobilnej aplikácii a má veľmi intuitívne rozhranie.

Ako vám s inzerciou na Árukereső pomôže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre množstvo veľkých porovnávačov tovaru, vrátane Árukereső.

  • Mergado ponúka kompletnú podporu Árukereső formátu.  
  •  Používate či chcete využívať pre inzerciu na Árukereső niektorú z e-shopových platforiem? Prepojte ich pohodlne s Mergadom pomocou Mergado Packu.
  • Obrázky, ktoré sú na Árukereső kľúčové, hromadne upravíte v appke Feed Image Editor.

 

Ako inzerovať na Árukereső?

Akýkoľvek obchodník, ktorý ponúka vhodný tovar.

Všetky informácie o špecifikáciách feedu pre Árukereső nájdete na https://www.arukereso.hu/admin/Login#feed-format

Zdrojom dát sú tradičné importy XML a CSV.

Súbory musia byť uložené na URL adrese.

Odborné články o Árukereső:

Získajte ocenenie Kvalitný obchod od Árukereső

Premýšľate, ako dostať svoj tovar viac pred oči maďarských zákazníkov? Nedávno sme vám popísali, že inzercia na porovnávači Árukereső je jeden z najpodstatnejších krokov, aby ste v Maďarsku uspeli. V tomto článku si predstavíme jeho ocenenie Kiemelt ajánlatok a spôsob, ako ho získate.

19.01.2021
Inzerujte na Árukereső.hu, najväčšom maďarskom porovnávači

Dobyli ste úspešne s vašim e-shopom susedné trhy a rozmýšľate, kam ďalej? O maďarskej e-commerce sa už niekoľko rokov hovorí, že je jedným z najideálnejších cieľov pre expandujúce e-shopy. A kde inde v Maďarsku začať inzerovať, než na najväčšom miestnom porovnávači Árukereső.

 

12.01.2021

Áno, od začiatku júna, keď som počítal podporované reklamné formáty naposledy, som sa naučil spravovať dáta pre nové cenové porovnávače z Európy, a tak vámpomôžem rovno sa 40 rôznymi reklamnými systémami.

31.07.2015

Usilovne pracujem na vylepšovaní prínosu pre vás. V posledných týždňoch som prinášal skôr drobné vylepšenia svojej administrácie, tentokrát však stoja novinky za podrobnejšiu zmienku.

20.07.2015