Deň dopravy zdarma

Deň dopravy zdarma je akcia portálu Heureka konaná v polovici novembra. Stretáva sa s veľkým záujmom e-shopov. Pre samotných zákazníkov je jedným z kľúčových faktorov pri ich rozhodovaní o nákupe na internete, či výbere e-shopu. Do Dňa dopravy zdarma majú možnosť sa zapojiť iba e-shopy s certifikátom Overené zákazníkmi. Zoznam obchodov, ktoré sú do akcie zapojené, nájdu zákazníci na adrese akcie.

Odborné články o akcii Deň dopravy zdarma:

Rozšírte rady svojich zákazníkov počas jesenných zľavových akciách

Druhá polovica jesene prináša predajcom najväčšie zisky za celý rok. Do tohto obdobia sa v SR sústredí aj niekoľko zľavových akcií, ktoré k väčším ziskom pomáhajú. Zúčastnite sa ich aj s vašimi, či klientskými e-shopmi, je najvyšší čas sa pripraviť.

25.10.2018
Zvýšte predaj s letnými Dňami dopravy zdarma od Heureky

Heureka tento rok po prvýkrát organizuje letnú edíciu Dňov dopravy zdarma. Táto obľúbená akcia, ktorá tentokrát potrvá od 20. do 22.8., už má medzi nakupujúcimi zvučné meno. Využite možnosť poskytnúť zákazníkom dopravu zdarma, určite v nich zvýšite záujem nakúpiť práve v e-shope vašich klientov.

08.08.2018
Trojdenné nakopnutie vianočnej sezóny alebo deň dopravy zdarma

Tak ako po minulé roky, aj tento sa Heureka pripravuje na Deň dopravy zdarma. Avšak s malou zmenou. Akcia nebude trvať jeden, ale rovno tri dni a to od 13. do 15.11. 2017. Viete ako sa do akcie môžete zapojiť?

20.10.2017

Deň D, alebo vlastne DDZ - teda deň dopravy zdarma - už je skutočne za rohom. Prinášame posledné tipy, ako doladiť inzerciu vášho e-shopu.

14.11.2016

Cena dopravy môže byť dôležitým rozhodovacím kritériom pri objednávaní tovaru z e-shopov. To každoročne dokazuje aj akcie Heureky - Deň dopravy zdarma - ktorá priláka veľké množstvo zákazníkov. Čo prináša e-shopom a ako sa na ňu pripraviť?

02.11.2016

Minulý týždeň úspešne prebehol na Heureke "Deň dopravy zdarma" o ktorom sme v daný deň aj písali. Poďme si teda zhrnúť priebeh tejto očákavanej akcie v číslach.

25.11.2015

Máme tu Deň dopravy zdarma a s otázkami, ako nastaviť v Mergade dopravu zadarmo, pre potrebu tejto marketingovej akcie Heureky, sa roztrhlo vrece. Ukážme si teda, ako na to.

18.11.2015

Za necelé dva týždne prebehne štvrtý ročník akcie Deň dopravy zdarma. Poďme si teda zrekapitulovať základné náležitosti.

08.11.2015