Heureka

Heureka je top vyhľadávač tovaru v ČR a SR. Okrem porovnania cien poskytuje radu pokročilých funkcií, ako napr. certifikát Overené zákazníkmi, anketu ShopRoku a ďalšie. V Českej republike zobrazuje Heureka výsledky vyhľadávania na satelitných e-shopoch Seznamzboží.cz, SrovnáníCen.cz a NejlepšíCeny.cz

Heureka a Mergado

Mergado poskytuje funkcie pre navyšovanie návštevnosti a tržieb z Heureky. Okrem toho má pre inzerciu na Heureke niekoľko aplikácií, ktoré prácu s ňou urýchľujú a umožňujú pokročilé nastavenie – napríklad biddingový automat Bidding Fox, aplikáciu pre dátovú analytiku Data Owl, alebo nástroj pre prácu s cenovou politikou Pricing Rank. Vyskúšajte ju!

Odborné články o Heureke:

Koniec HeurekaPointu znamená väčšie pohodlie pre vašich zákazníkov

Tiež sa vám stalo, že ste v správe e-shopu na Heureke dlho zadávali jednotlivé výdajné miesta medzi pobočky a pritom ste si hovorili, že potrebujete robiť niečo úplne iné? Tak tejto markeťáckej nepríjemnosti sa česká Heureka rozhodla predísť. Od mája končí podporu HeurekaPonintu, no zároveň rozširuje spoluprácu s výdajnými miestami.

25.04.2018

Na mieste, kde by ste nečakali prístav, stojí hlúčik zvláštne oblečených ľudí. Prichádza malá loďka, ktorá nás nočnou Prahou vezie na opačný breh. Nasledujeme skupinku pred nami a prechádzame cez trhovisko. Pred jednou budovou sa zastavíme, pristúpi k nám pán a pýta sa: Máte znamenie? Ukazujeme hodinky, púšťa nás dnu. Shop roku od Heureky môže začať.

23.03.2018
Heureka v novom: nový vzhľad Detailu obchodu

V utorok Heureka zaviedla nový vzhľad stránky Detail obchodu. Po zmene vzhľadu užívateľského účtu je to tak ich ďalší krok k responzívnejšiemu webu. Vďaka rozsiahlym užívateľským prieskumom by sa tak mal nový Detail obchodu stať prehľadnejším a viac ponúkať tovar, o ktorý majú užívatelia naozaj záujem.

21.03.2018
Ovládnite nastavenie Heureky pomocou jej poučného seriálu

Kvalitná inzercia na Heureke vyžaduje množstvo znalostí a vedomostí, ktoré vám pomôžu efektívne pracovať a vyvarovať sa zbytočných chýb. Heureka preto na svojom blogu pripravila seriál Učíme sa Heureku. Jej lekcie poskytujú podrobného sprievodcu základným aj pokročilým nastavením Heureky a súhrnný návod, ktorý vám pomôže naučiť sa jej jednotlivé funkcie.

14.03.2018
Nové kategórie na Heureke a Zboží

Dva najväčšie porovnávače na Slovensku a Česku - Heureka a Zboží.cz - v minulých týždňoch opäť upravili a pridali ďalšie kategórie. Ich zákazníkom to má o niečo viac uľahčiť výber tovaru a možnosti jeho porovnania. Ak na týchto porovnávačoch inzerujete, znamená to pre vás potrebu prekontrolovať niekoľko nových a stávajúcich sekcií a všetko upraviť tak, aby vášmu tovaru nehrozilo zablokovanie. 

13.03.2018
Ozveny Ecommerce Expo: videorozhovor s Hankou Horváthovou

Na Ecommerce Expo nemohla chýbať ani Heureka. A my sme samozrejme využili príležitosť a požiadali o rozhovor Hanku Horváthovú, ktorá je Shop Support Specialist pre slovenskú, i českú Heureku. Aký bol pre Heureku rok 2017 a čo chystajú nové? Dozviete sa z videa!

12.03.2018
Reklamný systém ProductADS pre Heureku

Heureka začiatkom mesiaca vydala v rámci svojej série Učíme sa s Heurekou článok o ProductADS. Viete, o čo sa jedná a ako to využiť? Pozrime sa spolu na to.

19.02.2018
Svižný a pružný: vývoj slovenskej a českej e-commerce v roku 2017

Minulý rok e-commerce v slovenských a českých krajoch opäť prial. Podľa informácií, ktoré priniesla Heureka a Asociace pro elektronickou komerci, zaznamenalo online obchodovanie u nás a v Česku za rok 2017 ďalší rekordný rast.

08.02.2018
Informujte o svojich výdajniach na Heureke

Kvalitné miesta pre výdaj zásielky sú jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú výber e-shopu, kde zákazník nakúpi. Heureka preto prišla s úpravou, ktorá vám túto informáciu pomôže ukázať na jej stránkach.

26.01.2018
Vo vianočnej sezóne novinkami Heureka nešetrí

Heureka za posledné dni prišla s niekoľkými novinkami. Rozšírila výdajné miesta o Uloženku, pre e-shopy vytvorila ikonu Garancie dodania do Vianoc a zároveň zákazníkom umožňuje uložiť si údaje o platobnej karte do Heureka košíku.

28.11.2017