Heureka

Heureka je top vyhľadávač tovaru v ČR a SR. Okrem porovnania cien poskytuje radu pokročilých funkcií, ako napr. certifikát Overené zákazníkmi, anketu ShopRoku a ďalšie. V Českej republike zobrazuje Heureka výsledky vyhľadávania na satelitných e-shopoch Seznamzboží.cz, SrovnáníCen.cz a NejlepšíCeny.cz

Heureka a Mergado

Mergado poskytuje funkcie pre navyšovanie návštevnosti a tržieb z Heureky. Okrem toho má pre inzerciu na Heureke niekoľko aplikácií, ktoré prácu s ňou urýchľujú a umožňujú pokročilé nastavenie – napríklad biddingový automat Bidding Fox, aplikáciu pre dátovú analytiku Data Owl, alebo nástroj pre prácu s cenovou politikou Pricing Rank. Vyskúšajte ju!

Odborné články o Heureke:

Ovládnite nastavenie Heureky pomocou jej poučného seriálu

Kvalitná inzercia na Heureke vyžaduje množstvo znalostí a vedomostí, ktoré vám pomôžu efektívne pracovať a vyvarovať sa zbytočných chýb. Heureka preto na svojom blogu pripravila seriál Učíme sa Heureku. Jej lekcie poskytujú podrobného sprievodcu základným aj pokročilým nastavením Heureky a súhrnný návod, ktorý vám pomôže naučiť sa jej jednotlivé funkcie.

14.03.2018
Nové kategórie na Heureke a Zboží

Dva najväčšie porovnávače na Slovensku a Česku - Heureka a Zboží.cz - v minulých týždňoch opäť upravili a pridali ďalšie kategórie. Ich zákazníkom to má o niečo viac uľahčiť výber tovaru a možnosti jeho porovnania. Ak na týchto porovnávačoch inzerujete, znamená to pre vás potrebu prekontrolovať niekoľko nových a stávajúcich sekcií a všetko upraviť tak, aby vášmu tovaru nehrozilo zablokovanie. 

13.03.2018
Ozveny Ecommerce Expo: videorozhovor s Hankou Horváthovou

Na Ecommerce Expo nemohla chýbať ani Heureka. A my sme samozrejme využili príležitosť a požiadali o rozhovor Hanku Horváthovú, ktorá je Shop Support Specialist pre slovenskú, i českú Heureku. Aký bol pre Heureku rok 2017 a čo chystajú nové? Dozviete sa z videa!

12.03.2018
Reklamný systém ProductADS pre Heureku

Heureka začiatkom mesiaca vydala v rámci svojej série Učíme sa s Heurekou článok o ProductADS. Viete, o čo sa jedná a ako to využiť? Pozrime sa spolu na to.

19.02.2018
Svižný a pružný: vývoj slovenskej a českej e-commerce v roku 2017

Minulý rok e-commerce v slovenských a českých krajoch opäť prial. Podľa informácií, ktoré priniesla Heureka a Asociace pro elektronickou komerci, zaznamenalo online obchodovanie u nás a v Česku za rok 2017 ďalší rekordný rast.

08.02.2018
Informujte o svojich výdajniach na Heureke

Kvalitné miesta pre výdaj zásielky sú jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú výber e-shopu, kde zákazník nakúpi. Heureka preto prišla s úpravou, ktorá vám túto informáciu pomôže ukázať na jej stránkach.

26.01.2018
Vo vianočnej sezóne novinkami Heureka nešetrí

Heureka za posledné dni prišla s niekoľkými novinkami. Rozšírila výdajné miesta o Uloženku, pre e-shopy vytvorila ikonu Garancie dodania do Vianoc a zároveň zákazníkom umožňuje uložiť si údaje o platobnej karte do Heureka košíku.

28.11.2017
Garancia dodania do Vianoc na Heureke

V predvianočnom období si veľa zákazníkov vyberá možnosť nakúpiť online, no zároveň z takéhoto nákupu vznikajú obavy, či tovar stihne prísť do Vianoc. Heureka preto vytvorila akciu Garancia dodania do Vianoc.

28.11.2017
Heureka opäť vyhlasuje súťaž ShopRoku

Premýšľate, ako zmerať kvality vášho e-shopu s konkurenciou a upozorniť tak na seba ďalšou zaujímavou cestou? Heureka tento rok už po deviatykrát vyhlasuje súťaž ShopRoku, ktorá oceňuje najlepšie slovenské e-shopy.

06.11.2017
Trojdenné nakopnutie vianočnej sezóny alebo deň dopravy zdarma

Tak ako po minulé roky, aj tento sa Heureka pripravuje na Deň dopravy zdarma. Avšak s malou zmenou. Akcia nebude trvať jeden, ale rovno tri dni a to od 13. do 15.11. 2017. Viete ako sa do akcie môžete zapojiť?

20.10.2017