Heureka

Heureka je top vyhľadávač tovaru v ČR a SR. Okrem porovnania cien poskytuje radu pokročilých funkcií, ako napr. certifikát Overené zákazníkmi, anketu ShopRoku a ďalšie. V Českej republike zobrazuje Heureka výsledky vyhľadávania na satelitných e-shopoch Seznamzboží.cz, SrovnáníCen.cz a NejlepšíCeny.cz

Heureka a Mergado

Mergado poskytuje funkcie pre navyšovanie návštevnosti a tržieb z Heureky. Okrem toho má pre inzerciu na Heureke niekoľko aplikácií, ktoré prácu s ňou urýchľujú a umožňujú pokročilé nastavenie – napríklad biddingový automat Bidding Fox, aplikáciu pre dátovú analytiku Data Owl, alebo nástroj pre prácu s cenovou politikou Pricing Rank. Vyskúšajte ju!

Odborné články o Heureke:

Heureka predstavuje Partnerský program

Rovnako ako Zboží.cz prichádza aj Heureka so zmenou konceptu certifikácie. Jej dôsledkom je vznik Partnerského programu, ktorý Certifikáciu Heureky postupne nahradí. Získaním odznaku partnera klientom dokážete, že poskytujete vysoko kvalitné služby v efektívnom používaní Heureky.

10.07.2018
Využite naplno aktuálne zmeny na Heureke

V predchádzajúcich týždňoch predstavila Heureka niekoľko dôležitých noviniek. Jej hlavným cieľom je pomôcť zákazníkom zjednodušiť výber a pohodlné prevedenie celým nákupným procesom. Poďme sa pozrieť, ako novinky využiť.

05.07.2018
Strojnásobte prekliky na Heureke

Hľadajú vaši klienti spôsob, ako ich e-shopom navýšiť množstvo preklikov na Heureke? Vysvetlite im výhodu plateného PPC režimu. Ich tovar dostane prednosť vo fulltextovom vyhľadávaní a zaradí sa do katalógu Heureky. Toto zobrazenie prinesie e-shopom až trojnásobný nárast preklikov.

29.06.2018
Koniec HeurekaPointu znamená väčšie pohodlie pre vašich zákazníkov

Tiež sa vám stalo, že ste v správe e-shopu na Heureke dlho zadávali jednotlivé výdajné miesta medzi pobočky a pritom ste si hovorili, že potrebujete robiť niečo úplne iné? Tak tejto markeťáckej nepríjemnosti sa česká Heureka rozhodla predísť. Od mája končí podporu HeurekaPonintu, no zároveň rozširuje spoluprácu s výdajnými miestami.

25.04.2018

Na mieste, kde by ste nečakali prístav, stojí hlúčik zvláštne oblečených ľudí. Prichádza malá loďka, ktorá nás nočnou Prahou vezie na opačný breh. Nasledujeme skupinku pred nami a prechádzame cez trhovisko. Pred jednou budovou sa zastavíme, pristúpi k nám pán a pýta sa: Máte znamenie? Ukazujeme hodinky, púšťa nás dnu. Shop roku od Heureky môže začať.

23.03.2018
Heureka v novom: nový vzhľad Detailu obchodu

V utorok Heureka zaviedla nový vzhľad stránky Detail obchodu. Po zmene vzhľadu užívateľského účtu je to tak ich ďalší krok k responzívnejšiemu webu. Vďaka rozsiahlym užívateľským prieskumom by sa tak mal nový Detail obchodu stať prehľadnejším a viac ponúkať tovar, o ktorý majú užívatelia naozaj záujem.

21.03.2018
Ovládnite nastavenie Heureky pomocou jej poučného seriálu

Kvalitná inzercia na Heureke vyžaduje množstvo znalostí a vedomostí, ktoré vám pomôžu efektívne pracovať a vyvarovať sa zbytočných chýb. Heureka preto na svojom blogu pripravila seriál Učíme sa Heureku. Jej lekcie poskytujú podrobného sprievodcu základným aj pokročilým nastavením Heureky a súhrnný návod, ktorý vám pomôže naučiť sa jej jednotlivé funkcie.

14.03.2018
Nové kategórie na Heureke a Zboží

Dva najväčšie porovnávače na Slovensku a Česku - Heureka a Zboží.cz - v minulých týždňoch opäť upravili a pridali ďalšie kategórie. Ich zákazníkom to má o niečo viac uľahčiť výber tovaru a možnosti jeho porovnania. Ak na týchto porovnávačoch inzerujete, znamená to pre vás potrebu prekontrolovať niekoľko nových a stávajúcich sekcií a všetko upraviť tak, aby vášmu tovaru nehrozilo zablokovanie. 

13.03.2018
Ozveny Ecommerce Expo: videorozhovor s Hankou Horváthovou

Na Ecommerce Expo nemohla chýbať ani Heureka. A my sme samozrejme využili príležitosť a požiadali o rozhovor Hanku Horváthovú, ktorá je Shop Support Specialist pre slovenskú, i českú Heureku. Aký bol pre Heureku rok 2017 a čo chystajú nové? Dozviete sa z videa!

12.03.2018
Reklamný systém ProductADS pre Heureku

Heureka začiatkom mesiaca vydala v rámci svojej série Učíme sa s Heurekou článok o ProductADS. Viete, o čo sa jedná a ako to využiť? Pozrime sa spolu na to.

19.02.2018