Mergadov sprievodca

Po úvode do pravidiel, ktorý spísal kolega Jakub si pravidlá predstavíme trochu bližšie. Poviem aké typy pravidiel sú v Mergade k dispozícii, a uvediem príklady ako jednotlivý typy využiť v praxi.  

08.06.2016

V tomto dieli Mergadovho sprievodcu sa zameriame na základné informácie pre prácu s pravidlami. Pravidlá sú najzásadnejší komponent Mergada. Vďaka nim môžete ľubovoľne upravovať informácie v XML súbore. Aj hromadne.

07.06.2016
V minulom dieli sme si ukázali, ako nahrať svoj eshop do Mergada a ako odhaliť chyby feedu. Dnes si povieme niečo o vyhľadávaní alebo tzv. selekcii produktov, na ktoré budeme neskôr chcieť aplikovať automatické pravidlá.
 
25.05.2016

V úvodnom dieli sme si stručne predstavili základné fakty o Mergade. Nadviažeme druhým dielom, ktorý pomôže objasniť, ako vytvoriť účet, nahrať eshop a odstrániť základné chyby.

18.03.2016

Začínate s Mergadom? Potom iste oceníte nášho sprievodcu, ktorý štartuje týmto premiérovým dielom. Preberieme si všetko dôležité od úplných základov. Skúsenejší užívatelia preto môžu niekoľko prvých dielov bez obáv preskočiť. Začneme popisom samotnej služby.

11.03.2016