SEO

SEO v slovenčine znamená optimalizáciu pre vyhľadávače. Ide o metodiku tvorby a úpravy internetových stránok tak, aby sa dali zautomatizovane spracovať vo vyhľadávačoch. Cieľom je získať lepšiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania, teda aby bol odkaz na stránky zobrazený medzi prvými, a tak lepšie cielil na návštevníkov daného webu.
 

Ozveny Reshoperu 19: Rozhovor s Filipom Podstavcom, Marketing Miner

Ďalším, koho sme na veľtrhu Reshoper ulovili pre rozhovor, bol vlastník nástroja Marketing Miner, Filip Podstavec. Prebrali sme spolu, ako ich nástroj špecializujúci sa na SEO funguje, kde všade vám pomôže a ako by mali jeho noví užívatelia postupovať.

26.02.2019
VIDEO: E-commerce tipy #4

Nahraním feedu do porovnávača cien práca e-shopára nekončí. V dnešných E-commerce tipoch sa pozrieme na SEO z pohľadu e-shopov: čo je potrebné urobiť pre to, aby ste mali svoje stránky správne zaindexované na Google a Seznam.cz a aké nástroje vám k tomu pomôžu.

05.06.2018
Rozhovor s odborníkom: Michal Kašpar, Proficio

V Mergado štúdiu sme tentokrát privítali SEO konzultanta Michala Kašpara z agentúry Proficio. Zaujímalo nás, ako sa pripravovali na vianočnú sezónu a aké stratégie majú nachystané na obdobie po Vianociach. Nezabudli sme sa ani opýtať, aké aplikácie v Mergade používajú. Viac sa dozviete z videa!

14.12.2017
Ozveny MergadoFestu - videorozhovor s Martinom Šimkom

Ako veľmi je SEO dôležité pre inzerciu? O jeho prínosoch, možnostiach prepojenia s Mergadom a ďalších užitočných tipoch nám v rozhovore povedal SEO konzultant digitálnej agentúry RobertNemec.com, Martin Šimko.
 

03.11.2017
Narodila sa nová aplikácia!

Včera ráno videla prvýkrát svetlo sveta naša nová aplikácia – a pretože vie moc dobre kontrolovať indexáciu na Seznam.cz, začali sme jej hovoriť Seznam Index Checker. Než sa napijeme na jej zdravie, poďme sa pozrieť, čo všetko dokáže.

22.09.2017