ShopComm

Shopcomm je odborná konferencia, ktorá prináša inšpiráciu a trendy, ako lepšie a úspešnejšie predávať online. Nie je určená len pre majiteľov internetových obchodov, ale aj pre tých, ktorí len nad založením e-shopu premýšľajú. Konferencia sa venuje témam ako webdesign e-shopov, online reklama, marketing a branding, komunikácia so zákazníkmi a zákaznícky servis, či spotrebiteľské správanie. 

Odborné články o ShopComme:

Vo štvrtok 20. októbra hostila Bratislava ďalší ročník ShopCommu, kam za Mergado vyrazil Michal. Okrem stánku si tam strihol aj prezentáciu o tom, ako zvýšiť tržby e-shopu pred Vianocami. Ak ste tam nemohli byť, prejdite si prezentáciu s tipmi tu!
 
27.10.2016

„Mergado Café“ dorazilo na Bratislavskú konferenciu ShopComm. Michal Janík vystúpil s prednáškou „E-shopy, ušetrite náklady a zarábajte na porovnávačoch cien!“, v ktorej ukázal kde vznikajú zisky a kde náklady na inzerciu na Heureke a ako to využiť k navýšeniu zisku e-shopu.

03.11.2015

Na konferencii ShopComm 2015 hovoril Michal Janík o tom, ako môžu e-shopy zarobiť viac peňazí inzerciou na Heureke, NajNákupe či Pricemanii. Prednáška niesla názov 7 tipov ako zvýšiť zisk e-shopu a dotýkala se týchto tém:

11.05.2015

Prijmite prosím moje pozvanie na bratislavské školenie, kde bude Michal Janík rozprávať o tom, kde vzniká zisk e-shopu a ako rozumne optimalizovať inzerciu e-shopu na Heureke, Najnakupe či Pricemanii. A keď už sme pri tých pozvánkach, podrobnejšie zhrniem, kde sa spolu môžeme stretnúť.

08.04.2015