Tipy

Hľadáte tipy, ako vylepšiť svoju inzerciu pomocou Mergada? Tu nájdete články, ktoré vám pomôžu s inzerciou, či už mimo sezónne, alebo keď sa niečo deje. V prípravách netreba podceňovať nie len vianočnú sezónu, ale aj napríklad Black Friday.

Odborné tipy nie len o funkciách z Mergada:

Ecommerce tipy #9 - E-shop a linkbuilding

Chcete pritiahnuť pozornosť užívateľov pomocou odkazov na váš web? Alebo sa naučiť, ako produkovať zaujímavý obsah, ktorého prostredníctvom o vás budú cudzie weby vytvárať zmienky? Všetko a viac nájdete v deviatych Ecommrce tipoch.

18.10.2018
 Ecommerce tipy #8

V osmom dieli Ecommerce tipov sa s Martinom a Natálkou pozrieme, aké sú tri základné tipy ovplyvňujúce poradie výsledkov v prirodzenom vyhľadávaní. Povieme si základné informácie, akým spôsobom sa výsledky vyhľadávania radia podľa obsahu, externých odkazov a relevancie voči vyhľadávaným otázkam.

12.09.2018
Septembrové akcie, kde nesmiete chýbať

Leto sa blíži ku koncu a my sa naplno pripravujeme na všetky septembrové akcie. Jedna je dokonca z našej dielne. Viete, kde sa s nami môžete vidieť?

30.08.2018
Nájdite a odstráňte duplicitné produkty pomocou Mergada

K zastaveniu inzercie na cenových porovnávačoch vedú rôzne dôvody. Jedným z tých častých je výskyt duplicitných hodnôt vo feede. Vyhnite sa výpadkom inzercie kvôli duplicitám. Pomocou tohto návodu ich v Mergade dokážete ľahko nájsť a odstrániť.

29.08.2018
Zacieľte na správnych zákazníkov z Google pomocou Mergada

DSA, teda Dynamické reklamy vo vyhľadávaní, sú automatické kampane v Google Ads. Pomocou DSA dokážete osloviť zákazníkov, ktorí majú záujem presne o ten typ tovaru, ktorý váš klient ponúka. Dnes si predstavíme výhody dynamických reklam vo vyhľadávaní a výhody jeho optimalizácie za pomoci Mergada.

28.08.2018
S Mergadom do zahraničia: Nemecko (časť 2.)

V prvom diele sprievodcu vstupom na nemecký online trh sme si zmapovali terén. V dnešnom pokračovaní sa pozrieme, s akými formátmi vám v Nemecku Mergado pomôže uspieť, povieme si, aké platby tu má zmysle ponúkať a služby ktorých dopravcov využívať. Tak ako vždy nebude chýbať niekoľko tipov na to, ako sa v očiach zákazníkov stať nemeckým e-shopom.

24.08.2018
S Mergadom do zahraničia: Nemecko (časť 1.)

Nemecko je najľudnatejší štát EU. Aj tu je internetový obchod na vzostupe a preto láka množstvo zahraničných podnikateľov. Obchodovanie online v Nemecku je viac rozvinuté a nemecký zákazník je vnímaný ako jeden z najnáročnejších v Európe. Poďme si spolu urobiť prehľad úskalí, ktoré je pri vstupe na nemecký trh potrebné poznať.

23.08.2018
Ecommerce tipy #7

Je tu ďalší mesiac a s ním ďalší diel zo série ecommerce tipov. V tomto si predstavíme, ako funguje fulltextové vyhľadávanie. Ostrieľaný Martin Čtvrtníček nám opäť spoločne s Natálkou povie, podľa čoho vyhľadávač vyberá výsledky.

22.08.2018
Ide to aj inak: Uľahčite si nastavenie pravidiel v Mergade

Jedna z hlavných vecí, o ktorú nám v Mergade ide, je to, aby si v ňom užívatelia dokázali vytvoriť prehľadné prostredie, v ktorom sa im bude dobre pracovať. Nastavenie pravidiel je v Mergade typická oblasť, k nej sa dá pristúpiť jednoduchšie, než si užívatelia na prvý pohľad myslia.

20.08.2018
Využite naplno Históriu exportu v Mergade

Zaujíma vás, ako často si porovnávač sťahuje feed? Alebo ako často sťahuje dáta z klientovho e-shopu? Potrebujete sa zorientovať v tom, kto kedy v Mergade vytváral alebo menil pravidlá? To všetko vám odhalí stránka História exportu. Dnes si ukážeme, čo všetko sa do nej ukladá a ako s ňou pracovať.

14.08.2018