Tipy

Hľadáte tipy, ako vylepšiť svoju inzerciu pomocou Mergada? Tu nájdete články, ktoré vám pomôžu s inzerciou, či už mimo sezónne, alebo keď sa niečo deje. V prípravách netreba podceňovať nie len vianočnú sezónu, ale aj napríklad Black Friday.

Odborné tipy nie len o funkciách z Mergada:

S Mergadom do zahraničia: Maďarsko (časť 2.)

V prvej časti sprievodcu pre úspešný vstup do maďarskej e-commerce sme zmapovali prostredie. Druhá časť vám odpovie na otázky, aké maďarské formáty môžete v Mergade využiť a akí sú najpoužívanejší dopravcovia, druhy platieb, či najpredávanejší tovar. A pripojíme tiež niekoľko tipov, bez ktorých sa pri expanzii do Maďarska nezaobídete.

16.05.2018
S Mergadom do zahraničia: Maďarsko

Slovenský ecommerce rybník sa hemží rybami. Konkurencia sa predháňa v skvalitňovaní služieb. Management e-shopov čím ďalej, tým viac kladie dôraz na získavanie nových znalostí a optimalizácií. Východné štáty však v on-line obchodovaní stále ponúkajú veľké množstvo príležitostí.

16.05.2018
S Mergadom do zahraničia: Česká republika

Česká republika sa v posledných rokoch stala e-commerce veľmocou. Obrat českej e-commerce minulý rok vzrástol o 18 %, počet e-shopov presiahol hranicu 40 tisíc. Optimistická nálada a dynamický vývoj dodáva českým e-shopárom veľké množstvo skúseností. A tí sa ich stále viac snažia zúžitkovať v podnikaní v zahraničí.

22.03.2018
Prispôsobte si stránku pomocou Bookmarkletov

Stalo sa vám, že ste v našej aplikácii potrebovali mať očíslované riadky, alebo niečo zvýraznené? Máme pre vás vychytávku, ktorou behom chvíľky upravíte stránku podľa svojich potrieb nie len v Mergade a pri tom nemusíte nič hackovať. Poznáte Bookmarklet?

10.01.2018
Vytvorte si v Mergade prehľadné prostredie

Dnes sa zameriame na to, ako za pomoci správnej práce s pravidlami v Mergade vytvoríte prehľadné prostredie, v ktorom sa budete ľahko orientovať. Pre spísanie tohto článku sme sa rozhodli po nedávnej skúsenosti, kedy sme sa v správe inzercie e-shopu stretli s veľmi rozsiahlym pravidlom, ktoré bolo neprehľadné a pomaly sa načítalo. 

11.12.2017
Niekoľko tipov, ako byť pred Vianocami ešte viac vidieť

Chcete rozšíriť okruh svojich klientov a inzerujete v Českej republike? Spolupráca so špecializovanými porovnávačmi, či komunitnými webmi by tak pre vás mohlo byť vhodné riešenie.

02.11.2017
Ako na zbrane na Google AdWords?

Na internete sa predáva najrôznejší tovar. Môžete tu kúpiť detskú postieľku, mixér alebo zbrane. Prečo sme si ako príklad vybrali práve zbrane? Jedná sa o veľmi špecifický tovar a pokiaľ váš e-shop obsahuje takýto sortiment, môžete mať problém s inzerciou cez Google AdWords.  

04.10.2017

Aplikácia Data Owl vám umožní za pomoci štatisík z Google Analytics a Heureky čo najlepšie nastaviť inzerciu na cenových porovnávačoch. Pomocou tejto aplikácie zistíte počet preklikov pri obľúbenom produkte, najnižšie a najvyššie ceny v kategórii a mnoho iného.

01.09.2017

Cenová politika je vo vyhľadávačoch tovaru veľmi dôležitá. Aplikácia Pricing Rank vám vie pomôcť s nastavením cenovej politiky na Heureke v závislosti na cenách konkurencie v konkrétnej kategórii.

26.07.2017

Faktúry nemá nikto rád. A už vôbec nie tie zabudnuté, zašantročené alebo po splatnosti. Prvým krokom k tomu, ako sa takej nepríjemnosti vyhnúť je nastaviť správny e-mail pre zasielanie faktúr. Ako to funguje v Mergade?

17.07.2017