Tipy

Niekoľko tipov, ako byť pred Vianocami ešte viac vidieť

Chcete rozšíriť okruh svojich klientov a inzerujete v Českej republike? Spolupráca so špecializovanými porovnávačmi, či komunitnými webmi by tak pre vás mohlo byť vhodné riešenie.

02.11.2017
Ako pripraviť e-shop počas vašej dovolenky na vyhľadávačoch tovaru

Keďže je čas dovoleniek v plnom prúde, mali by ste sa zamyslieť nad tým, ako veľmi aktívne budete môcť svoj e-shop spravovať počas vašej dovolenky. Máme tu pre vás tipy ako si upravíte XML feed v Mergade a aké úpravy urobiť na Heureke. 

04.07.2017
Pokiaľ inzerujete na Google Nákupoch, už ste sa zrejme stretli s elementom Shipping, ktorý zahŕňa informácie o doprave – jej cene, type dopravy a zem, pre ktorú informácia platí. Ako tieto vložené elementy do svojho feedu v Mergade dostať?
15.05.2017

Bez užívateľského účtu s dostatočným oprávnením sa v Mergade nepohnete. Ale! Po jeho založení už vám stačí jeden účet ku všetkým e-shopom, ktoré spravujete. Aké sú rozdiely v jednotlivých typoch oprávnení? 

14.03.2017

Cena dopravy může hrát velkou roli při rozhodování o tom, ve kterém e-shopu zákazník nakoupí. V Mergadu ji můžete pro různé skupiny produtků nastavit jednoduše s pomocí našeptávače. 

13.02.2017

Chybám v XML feede sme sa začali venovať už v prvom dieli seriálu pred pár týždňami. Teraz na neho nadviažeme a ukážeme si ďalšie riešenia častých chýb, ktoré z auditu XML vyplynú.

25.11.2016

Prvým krokom na ceste za lepšou správou inzercie a vyššími ziskami z nej môže byť práve audit XML feedu, ktorý ponúka Mergado zadarmo. Po jeho vykonaní na vás možno vybafne zoznam chýb a odporúčania a s nimi aj otázka "Vážne je moja inzercia tak zlá?" Namiesto paniky sa poďme pozrieť, ako sa s najčastejšími chybami popasovať.

10.11.2016

Seriál troch článkov (viď 1. diel a 2. diel) dnes zakončíme ďalšími tipmi, ako najčastejšie naši zákazníci Mergado používajú. Nechajte sa inšpirovať!

15.09.2016

V predchádzajúcom článku sme uviedli 5 najčastejších spôsobov, ako naši zákazníci používajú Mergado k úpravám dátového súboru určeného pre porovnávače. Dnes nadviažeme ďalšími príkladmi, ktoré sa tiež používajú.

30.08.2016

V novom seriáli troch článkov vám predstavíme, akým spôsobom Mergado využívajú naši zákazníci najčastejšie. Možno práve vďaka tomu odhalíte nové možnosti a funkcie Mergada, o ktorých ste doteraz ani netušili. Načerpajte inšpiráciu pre svoj e-shop a získajte viac z cenových porovnávačov!

18.08.2016