Tipy

Chybám v XML feede sme sa začali venovať už v prvom dieli seriálu pred pár týždňami. Teraz na neho nadviažeme a ukážeme si ďalšie riešenia častých chýb, ktoré z auditu XML vyplynú.

25.11.2016

Prvým krokom na ceste za lepšou správou inzercie a vyššími ziskami z nej môže byť práve audit XML feedu, ktorý ponúka Mergado zadarmo. Po jeho vykonaní na vás možno vybafne zoznam chýb a odporúčania a s nimi aj otázka "Vážne je moja inzercia tak zlá?" Namiesto paniky sa poďme pozrieť, ako sa s najčastejšími chybami popasovať.

10.11.2016

Seriál troch článkov (viď 1. diel a 2. diel) dnes zakončíme ďalšími tipmi, ako najčastejšie naši zákazníci Mergado používajú. Nechajte sa inšpirovať!

15.09.2016

V predchádzajúcom článku sme uviedli 5 najčastejších spôsobov, ako naši zákazníci používajú Mergado k úpravám dátového súboru určeného pre porovnávače. Dnes nadviažeme ďalšími príkladmi, ktoré sa tiež používajú.

30.08.2016

V novom seriáli troch článkov vám predstavíme, akým spôsobom Mergado využívajú naši zákazníci najčastejšie. Možno práve vďaka tomu odhalíte nové možnosti a funkcie Mergada, o ktorých ste doteraz ani netušili. Načerpajte inšpiráciu pre svoj e-shop a získajte viac z cenových porovnávačov!

18.08.2016
V článkoch o nových pravidlách pre stanovenie cien za prekliky, cien dopravy alebo parametrov som opakovane zmienil prácu s výbermi produktov. Rád by som preto teraz uviedol pár tipov, ako s výbermi pracovať.
19.08.2015