Vyhľadávače tovaru

Napojte svoj eshop na známe vyhľadávače tovaru a zvýšte tak ich návštevnosť. Využite služby Mergada, ktoré vám ponúka nástroje pre kvalitnejšiu správu vašej inzercie.
 

Logistika, ekológia a všetko dôležité o poľskej e-commerce v roku 2019

V Poľsku je viac ako 27,5 milióna užívateľov internetu a 62% z nich nakupuje online. Akým spôsobom Poliaci nakupujú najčastejšie? A s čím vám tento rok v Poľsku pomôže Mergado? Podrobné informácie nájdete v tomto článku.

09.01.2020
Inzerujte na vyhľadávačoch tovaru

Vyhľadávače tovaru vznikli ako odpoveď na rýchlo rastúci počet e-shopov. Tieto weby zhromažďujú údaje o tovare internetových obchodov. Svojim zákazníkom umožňujú vyhľadávať tovar podľa špecifických požiadavkov. Pre e-shopy bývajú častou voľbou, pretože svoje produkty ponúknu veľkému množstvu zákazníkov.

18.09.2018
Power User Workshop priniesol zaujímavé tipy

Minulý štvrtok sa v Nekavárna odohral historicky druhý Power User Workshop. Pozvali sme si k nám certifikovaných špecialistov, ktorí používajú rôzne fígle v optimalizácii inzercie za pomoci Mergada. Aké tipy nám predstavili?

23.05.2018
S Mergadom do zahraničia: Maďarsko (časť 1.)

Slovenský ecommerce rybník sa hemží rybami. Konkurencia sa predháňa v skvalitňovaní služieb. Management e-shopov čím ďalej, tým viac kladie dôraz na získavanie nových znalostí a optimalizácií. Východné štáty však v on-line obchodovaní stále ponúkajú veľké množstvo príležitostí.

16.05.2018

Usilovne pracujem na vylepšovaní prínosu pre vás. V posledných týždňoch som prinášal skôr drobné vylepšenia svojej administrácie, tentokrát však stoja novinky za podrobnejšiu zmienku.

20.07.2015

Kto je "kráľ" vyhľadávačov produktov na Slovensku? Spočítal somm čísla z AIMmonitoru a výsledky sú následujúce:

27.02.2014