Využite naplno aktuálne zmeny na Heureke

V predchádzajúcich týždňoch predstavila Heureka niekoľko dôležitých noviniek. Jej hlavným cieľom je pomôcť zákazníkom zjednodušiť výber a pohodlné prevedenie celým nákupným procesom. Poďme sa pozrieť, ako novinky využiť.

Užívateľský účet

Užívateľský účet je na Heureke nová záležitosť. Pokročilejší zákazník jeho prostredníctvom získava väčšie pohodlie. V užívateľskom účte nájde prehľad niekoľko služieb. Novou pridanou sekciou sú Objednávky obsahujúcu dokumenty pre účely reklamácie, či vrátenia tovaru, možnosť uloženej karty a zoznam zákazníkových recenzií. Pod užívateľský účet tiež spadá už existujúci zoznam Obľúbených, Stráženie cien a Košík.

Obsah užívateľského účtu. Zdroj: https://blog.heureka.cz

Detail obchodu

Detail obchodu sa na Heureke stal často navštevovaným miestom. Vďaka prehľadným informáciám o predajcoch, recenziách a ďalších podkladoch sa v ňom užívatelia dostávajú k viac tovaru, o ktorý majú skutočný záujem. Rozboru kvalít detailu obchodu sme na našom blogu pred nedávnom venovali samostatný článok.

Nové hľadanie

Aby zákazníci nemuseli hľadať inde, než na Heureke, priniesla tiež úpravy vo vyhľadávaní. Pomocou nového vyhľadávacieho nástroja a jazyka tak v súčasnosti poskytuje lepšie, relevantnejšie výsledky a rýchlejšiu odozvu.

 

Venujte pozornosť zmenám na Heureke. Pomôžu vám do e-shopu priviesť zákazníkov, ktorí sú rozhodnutí v nich nakúpiť. Chcete vedieť, aké novinky Heureka v poslednej dobe priniesla? Prečítajte si články v našej téme Ako na Heureku.

Pridať nový komentár