Využite naplno najaktuálnejšie novinky z Bidding Fox

Tím Bidding Foxu ide naplno. Vďaka tomu mohol predstavič niekoľko užitočných noviniek aj pri hektickom konci roku. Tie najaktuálnejšie vás napríklad upozornia na nulový kredit na cenových porovnávačoch, alebo zrýchli optimalizáciu stratégií na pár kliknutí. Okrem toho priniesol Bidding Fox niekoľko prehľadných návodov na nastavenie biddingu a jeho stratégií. Poďme si všetko ukázať.

Bidding Fox vás upozorní na nedostatok kreditu

Ak vám na porovnávači dojde kredit, ktorým platíte za inzerciu, váš bidding sa automaticky zastaví. Aby ste mohli tieto komplikácie navždy eliminovať, Bidding Fox po novom umožňuje zasielanie notifikácie, ktorá vás na čoskoro vyčerpaný kredit upozorní.

Nastavenie notifikácií

Odosielanie upozornení nastavíte na podstránke Nastavenie v Nastavení projektu. Tu nastavíte:

  • Spätná fakturácia – používa sa v prípade, že využívate spätnú fakturáciu za inzerciu (ak je pole zaškrtnuté, Bidding Fox upozornenie neposiela)
  • Dochádzajúci kredit – nastavte hranicu kreditu, kedy vám BF pošle upozornenie (hranicu nízkeho kreditu nastavte o kúsok vyššiu, to vám poskytne čas na jeho dobitie)
  • Kontaktný e-mail – dostávajte informácie o nízkom kredite na e-mail, BF krediť kontroluje raz denne a upozorní vás, kedy jeho hodnota klesla pod stanovenú hranicu (počet adries je neobmedzený)
BF po novom umožňuje zasielanie notifikácie, ktorá vás na čoskoro vyčerpaný kredit upozorní. Zdroj: https://www.bidding-fox.cz/nastaveni-upozorneni

Funkcia Rýchla editácia zrýchľuje optimalizáciu vašich stratégií

Pomocou stratégií nastavujete, kedy a aké produkty budete biddovať. Stratégie je preto nutné vyhodnocovať a optimalizovať. Ak inzercia nespĺňa vaše očakávania, je potrebné zistiť dôvod jej neúspechu a stratégiu upraviť. Akonáhle tento dôvod odhalíte, môžete využiť novo pridanú funkciu Rýchlej editácie:

  • na Hlavnej stránke BF scrollujte do oddielu stratégií
  • tu vyberte možnosť Rýchla editácia
  • pre každú stratégiu vyplňte odpovedajúce hodnoty a hromadne uložte (zmeny sa prejavia po pregenerovaní feedu)

 

Pred úpravou nezabudnite zapnúť filter Iba aktívne, aby ste sa nezdržovali úpravou pozastavených stratégií.

Postup rýchlej editácie stratégie. Zdroj: https://www.bidding-fox.cz/editace-strategii

Návody pre nastavenie biddingu a jeho stratégií

Ako nastaviť Bidding Fox

Aby aplikácia Bidding Fox správne fungovala, musíte nastaviť, kde má brať dáta, na aké pozície má vaše produkty biddovať, či chcete posielať reporty biddingu a ďalšie. Ako BF správne nastavíte a prepojíte, vám ukáže návod Ako nastaviť Bidding Fox.

Ako nastaviť prvú stratégiu

Aby bidding vášho e-shopu správne fungoval, pripravil pre vás tím Bidding Fox tiež sprievodcu nastavením prvej stratégie. Jeho autori k nemu prikladajú tiež checklist, v ktorom si kontrolujete, či ste pri nastavení stratégií vykonali všetky podstrebné kroky.

 

Bidding Fox je silný a prefíkaný lišiak, s ktorým si vaše biddovanie ľahko zautomatizujete. Naučte sa ho používať so všetkými možnosťami, ktoré ponúka. Aby ste s nimi boli pravidelne v kontakte, sledujte tému Bidding Fox na našom blogu.

Pridať nový komentár