Využite všetky spôsoby, ako navýšiť prekliky na Heureke

 

Heureka ponúka množstvo prostriedkov, ktoré vám pomôžu navýšiť prekliky do e-shopu. O výhodách PPC režimu sme písali nedávno. Dnes si urobíme prehľad ďalších krokov, vďaka ktorým namieri do e-shopov vašich klientov väčšie množstvo zákazníkov.

Box odporúčaný obchodov

Box odporúčaných obchodov, teda oranžová pasáž pod popisom a obrázkom tovaru, je dôležitá časť Detailu produktu. Práve odtiaľ pochádza v priemere až 44 % zo všetkých preklikov do e-shopov. Aby Heureka do Boxu odporúčaný e-shop zaradila, musí e-shop spĺňať 4 podmienky.

Rozhoduje sa podľa:

  • ceny produktu
  • dostupnosti produktu
  • hodnotenie v Overené zákazníkmi
  • ceny za preklik

Biddujte

Ak je váš klient nerozhodný, či možnosti biddingu využívať, čísla Heureky by ho mali ľahko presvedčiť. Podľa grafov Heureky biddovanie k rastu preklikov pomôže 8 z 10 internetových obchodov. Prekliky sa priemerne zdvihnú o 69 %. A aké kategórie majú najväčší potenciál získavať pri využívaní biddingu viac preklikov? Je to detský tovar, kozmetika a zdravie, sexuálne a erotické pomôcky a dom a záhrada.

Heureka klientom na svojom blogu poskytla prehľad biddovacích nástrojov.

 

Prehľad top kategórií pre bidding. Zdroj: blog.heureka.sk

Buďte na správnej pozícii

Čím vyššiu pozíciu ponuka zastáva, tým viac je vidieť a rastie jej preklikovosť. Heureka poukazuje na fakt, že dobre fungujú dve metódy: byť najlacnejší, alebo útočiť na najvyššie pozície v boxe odporúčaných obchodov. Len zvýšením pozície o jednu priečku získate priemerne 15% zvýšenie preklikov.

Vyplňte všetky údaje

Zákazníkov záujem navštíviť e-shop vzbudia správne vyplnené údaje:

  • produkt skladom – prekliky do e-shopu vzrastú priemerne o 7 %
  • cena dopravy – priemerný nárast preklikov o 20 %
  • ikona ShopRoku – prinesie o 15 % viac preklikov
  • ikona Autorizovaného predajcu – zvýši prekliky až o 5 %

Pre zvýšenie počtu preklikov do e-shopu klienta na Heureke je niekoľko ciest. Použite ich všetky, iste sa vám to oplatí. A čo sa biddingu týka – pre užívateľov Mergada existuje skvelá aplikácia, s ktorou bidding na Heureke čoskoro ľahko ovládnete. Volá sa Bidding Fox.

Pridať nový komentár