Modul Mergado marketing pack pre WooCommerce

Používate Wordpress s nadstavbou pre vlastný e-shop WooCommerce? Potom si stiahnite modul Mergado marketing pack pre WooCommerce. Pomôže vám vytvárať lepšie dátové XML súbory. A naviac je zadarmo!

Modul priebežne vyvíjame a v ďalších verziách chystáme pridanie marketingových funkcií, ako napr. meranie konverzií pri PPC systémoch Skliku a AdWords, nastavenie pre Overené zákazníkmi, atd.

Stiahnutie modulu (download)

Aktuálnu verziu modulu môžete stiahnuť kliknutím na následujúci odkaz:

stiahnuť modul Mergado marketing pack verzia 1.0 pre WooCommerce

Prehľad funkcií:

prvá verzia modulu 1.0:

  • generovanie Mergado Product XML feedu, čo je univerzálny dátový formát, z ktorého ide v aplikácii Mergado vygenerovať ľubovoľný XML feed (pre akýkoľvek cenový porovnávač)
  • logovanie jednotlivých akcií modulu pre ľahšiu technickú podporu

verzia modulu 1.0.3: 

  • opravené chyby v exporte produktov s variantami (niektoré hodnoty sa neexportovali, napr. DESCRIPTION_SHORT)

verzia modulu 1.0.4:

  • upravili sme exportnú funkciu, aby lepšie pracovala s východzími limitmi pri exporte produktu (za určitých okolností sa exportovalo len 50 produktov, teraz je to bez obmedzenia)

Modul Mergado marketing pack pre WooCommerce obsahuje automatickú kontrolu novšej verzie a v takom prípade Vám zobrazí notifikáciu v administrácii (v časti Moduly/Plugins). Po inštalácii modulu sa teda vždy dozviete, či je dostupná novšia verzia modulu s novými funkciami.