Začíname s Mergadom

Začínate používať Mergado, alebo ho už využívate, ale potrebujete si ujasniť jeho funkcie? Pripravili sme pre vás workshop, kde budeme spoločne Mergadom krížom krážom prechádzať. Predstavíme vám jeho užitočné funkcie a možnosti využitia Mergada pri správe inzercie na cenových porovnávačoch (českých, slovenských a globálnych).

Prejdeme si jednotlivé kroky od vytvorenia prvého exportu, po prácu s výbermi, pravidlami, elementmi a premennými a bude čas aj na vaše dotazy.

Ak máte záujem stať sa certifikovaným špecialistom Mergada, tak je potrebné tiež absolvovať Workshop: Mergado pre pokročilých.

Školiteľ

Ing. Luděk Volejník

  • Má cez 15 rokov skúseností v oblasti e‑commerce.
  • Pracuje ako konzultant v spoločnosti Mergado technologies, s.r.o., kde pomáha zlepšovať nástroj pre riadenie inzercie Mergado.

Komu je workshop určený:

Pre začiatočníkov. Prípadne tiež pre e-shopárov, SEO konzultantov a správcov PPC reklamy, ktorí spravujú sebe, alebo svojím klientom inzerciu na cenových porovnávačoch sami a chcú svoje znalosti upevniť, alebo prehĺbiť. V neposlednej rade pre nových kolegov v marketingových agentúrach, ktorí potrebujú zoznámiť s Mergadom. Podmienkou účasti je mať aspoň jeden aktívny účet v Mergade.

Po absolvovaní workshopu budete na úrovni pokročilých užívateľov Mergada.

Na workshope sa budeme zaoberať:

  • Nastavením a funkciami Mergada
  • Najčastejšími spôsobmi využitia Mergada
  • Možnosťami Mergada pri správe inzercie na cenových porovnávačoch a PPC systémoch (Heureka, Zboží.cz, Glami, Favi, Biano, Google Nákupy, Facebook, Google AdWords, Sklik)
  • Vašimi otázkami

Čo si odnesiete:

  • Nové znalosti, ako efektívne pracovať s Mergadom
  • Tipy na zlepšovanie vašej inzercie na cenových porovnávačoch

Cena workshopu

Workshop je zdarma. Podmienkou účasti je mať aspoň jeden e-shop v Mergade.

Termíny workhsopov:

Dátum
Usporiadateľ
Názov školenia
Stav
Miesto
Dátum
15.09.2022
Usporiadateľ
Mergado
Názov školenia
Workshop: Začíname s Mergadom
Stav
Voľno
Miesto
online
.