Mergado servis pre tvorcov e-shopov


Nebaví Vás sledovať neustále zmeny v špecifikáciách XML Google, Heureky, Ceneo.pl a desiatok ďalších reklamných systémov? Chcete umožniť svojim klientom využívať porovnávače cien a produktové reklamné kampane v desiatkach cudzích štátov? Využite Mergadovo produktové XML. Vy naučíte svoj shopsystém podporovať jeden Mergadov XML formát a Mergado zaistí konverziu do desiatok reklamných systémov. K tomu získajú užívatelia možnosť používať pokročilú analytiku či aplikácie z Mergado Store.

Dokumenty pre vývojárov e-shopov

  • Špecifikácia Mergadova produktového XML pre e-shopy (aktuálna verzia: 1.3, staršie verzie: 1.2, 1.1). Zodpovedá bežným XML pre Heureku či Zboží.cz, len obsahuje elementy navyše. A garantuje maximálnu prenosnosť dát pre všetky podporované formáty reklamných systémov. Obsahuje informácie o tovare.
  • Špecifikácia Mergadova štatistického XML pre eshopy. Obsahuje štatistické informácie. Predovšetkým informáciu o nákupnej cene, ktorú ďalej využíva Mergadova analytika. Používa sa ako doplnok Mergadova ponukového XML, alebo XML pre Heureku.

Eshopové riešenia podporujúce Mergado produktové XML

PrestaShop Sunlight systems
 
Shoptec  

Podporuje Vaša e-shopové riešenie Mergadovo ponukové XML?

Radi vás pridáme do zoznamu podporovaných e-shopových riešení. Ak máte otázky k implementácii alebo už máte implementáciu dokončenú, neváhajte nás kontaktovať a radi vás sem zaradíme. Kontakty na podporu Mergado:
 
☎ (+420) 608 44 00 67