Blog pána Mergada


Šablóny prehľadne aneb nové náhľady vo Feed Image Editore

Aplikácia, ktorá umožňuje pridávať k obrázkom v produktových kampaniach vlastné tvary, logá a výzvy k akciám vám iste predstavovať nemusím. Novinky, ktoré v nej pribudli by vám ale uniknúť nemami!

Video: Mergado Marketing Pack pre PrestaShop

Mergado Marketing Pack je šikovný marketingový nástroj pre e-shopy, ktorý beží na platforme PrestaShop. Ako si modul nainštalovať a čo všetko je v ňom možné upravovať? Pozrite sa na záznam z webináru!

Video: Dáta vo vašich službách

Práca s dátami a štatistikou nemusí byť tak náročná ako sa na prvý pohľad zdá. S využitím aplikácie Data Owl získate lepší prehľad o svojej inzercií a môžete ich lepšie nastaviť. Ako na to sa môžete pozrieť v záznamoch webinárov. 

Slnečný piatok a ďalšie vychytávky v Data Owl

Na skutočné vychytávky si tentokrát posvietili vývojári z Reglenda – aplikácia Data Owl teraz totiž dokáže pracovať aj s predpoveďou počasia a dňom v týždni, čo dáva nastaveniu inzercie úplne nový – a veľmi ľudský – rozmer. 

Čo priniesla do Mergada Veľká Noc?

Veľká Noc vôbec nič, ale tesne pred ňou vývojári nasadili novú verziu Mergada a tak vám môžeme predstaviť novinky s ktorými sa v novej verzii stretnete. A určite sa máte na čo tešiť!

Video: Kam s feedom z Mergada? 1. diel, Heureka

Mergado funguje trochu ako prestupná stanica pre XML feedy na ceste z e-shopu do porovnávača cien. V Mergade si feed jednoducho upravíte aby vyhovoval cieľovej stanici a vylepšíte ho tak, aby vám zarábal. V tomto seriále sa pozrieme, kam všade sa dá feed nahrať a ako vykonať základné úpravy. 

Prehľad o tržbách v Mergade? Žiadny problém!

Jedným z kľúčových ukazateľov úspechu vášho e-shopu je bez debaty zisk. Ale nie všetky e-shopové riešenia uvádzajú informáciu o maržiach alebo výške nákladov v XML feede. Našťastie Mergado dokáže tento nedostatok napraviť!

Aktualizované formáty pre Mergado

Mergado dokáže spracovávať XML feedy nemála cenových porovnávačov. Aktuálne je to viac ako 100 formátov z niekoľkých zemí sveta. Vedľa najznámejších českých a slovenských porovnávačov (Heureka, Zboží, Glami, Biano,...) sú v zozname i britské, nemecké, americké alebo francúzske weby. Pozrite sa, kde všade môžete svoj tovar inzerovať!

Viditeľná dostupnosť tovaru na Glami

Móda a módne doplnky si na Glami svoje miesto už dávno našli – svedčí o tom veľké obrázkové dlaždice, na ktorých si zákazníci vybraný kúsok ľahko prehliadnu bez zbytočného klikania. Aktuálne nemusia do detailu klikať ani pre zistenie údaju o dostupnosti tovaru!

Chýbajúce identifikátory vo feede pre Google? Vieme, ako na to!

Google Nákupy vyžadujú v XML feede unikátny identifikátor vašich produktov – čiarový kód alebo číselné označenie výrobcu. Pokiaľ váš tovar také označenie nemá, je nutné túto informáciu dať do feedu. Ako na to?

Stránky