Blog pána Mergada


Pán Mergado rockerom alebo Shop roku 2016

Na vyhlasovaní najlepších e-shopov uplynulého roku nebol pán Mergado žiadnym nováčikom – párkrát sa už zúčastnil a vždy si zo slávnostného odovzdávania cien Heureky priviezol zaujímavé informácie a postrehy. A bol preto zvedavý, aké to bude tento rok.

Heureka zmenila spôsob radenia produktov v kategóriach

Inzerujete na českej alebo slovenskej Heureke? Potom by vám nemala uniknúť informácia o zmene spôsobu radenia produktov v kategóriach. 

Používate výber produktov pomocou výpisu?

Vytváranie výberov je jednou zo základných funkcií Mergada – vďaka nej môžete ovplyvňovať nastavenie svojej inzercie pre rôzne skupiny vašich produktov. Časti určené pre výpisy sa potom dajú vyberať podľa rôznych spoločných znakov. 

Video: Ako na automatický bidding?

Minulý týždeň prebiehal Mergado Webinár na tému automatický bidding. Záznam vrátane odpovedí na zaujímavé otázky divákov webináru teraz nájdete aj priamo na našom blogu. 

Máte vo svojom sortimente Produkt roku?

Heureka už po niekoľký raz vyhlasuje Produkty roku – tedy produkty, ktoré boli medzi zákazníkmi v uplynulom roku najobľúbenejšie. Pokiaľ ich vo svojom sortimentu máte, zobrazí sa u nich banner pre ocenené.

Čo priniesli marcové novinky do Mergada?

Prichádzať každý mesiac s niečim novým sa môže zdať ako fuška. Mergado ale poskytuje dosť priestoru pre vylepšovanie. O čo ide tentokrát? Ako obvykle spolu bojovali „vnútorné“ a „vonkajšie“ zmeny. Tým viditeľným sa podarilo vyboxovať pár skvelých noviniek:

Video návod: Ako na užívateľské účty a oprávnenia?

Bez užívateľského účtu s dostatočným oprávnením sa v Mergade nepohnete. Ale! Po jeho založení už vám stačí jeden účet ku všetkým e-shopom, ktoré spravujete. Aké sú rozdiely v jednotlivých typoch oprávnení? 

Mergado Webináre - tunning inzercie v priamom prenose!

Cítíte, že by si vaša inzercia zaslúžila čerstvé nápady? Nechajte sa inšpirovať a využite aplikácie k Mergade. V marci k nim ponúkame webináre - online semináre, ktoré vám pomôžu s ich nastavením!

Výmena pozície slov pomocou regulárnych výrazov

Nedávno sme sa na technickej podpore Mergada stretli so zaujímavým dotazom. A síce: ako docieliť to, aby sa dve slová v jednom elemente medzi sebou prehodili?

Máte zľavnené produkty? Glami má špeciálnu kategóriu
Z päťdesiat na tridsať Eur. Zľava 40 %! O tom sa oplatí zákazníkov informovať – predsa mnoho z nich vyhľadáva práve najlacnejšie produkty alebo tie s veľkou zľavou. Na Glami môžu zákazníci také produkty nájsť priamo v sekcii Zľavy.

Stránky