Staňte sa odborníkom na produktové dáta v krátkych kurzoch

Vzdelávajte sa bezplatne a staňte sa expertom na úpravu produktových dát. S našimi online kurzami budete expertom na produktové reklamy, PPC, SEO, AI, produktové obrázky, Shoptet a automatizovanú cenotvorbu.

100 % zdarma

Odborníci z praxe

Časovo nenáročné kurzy

Uznávaná certifikácia

Prehľad kurzov

Michal Janík | 16. 5. 2024
Produktové feedy

AI v Mergado System: Ako využiť ChatGPT vo feed marketingu 

Používanie ChatGPT je v e‑commerce aktuálne veľkou témou, ale väčšina školiteľov sa ňou zatiaľ zaoberá len teoreticky. My vám predstavíme možnosti, ako ho za pomoci nástrojov Mergado System dokážete využívať prakticky pre účely správy datových feedov.

Leoš Humpolík | 7. 5. 2024
Produktové feedy | Certifikačné

Ako dostať čo najviac z MERGADO Editora pre začiatočníkov

Zisková inzercia stojí na kvalitnom feede. Dosiahnite ho s nástrojom Mergado. Denne uľahčuje a zrýchľuje úpravu dátových feedov tisícom užívateľov z 25 krajín sveta. Na jeho ovládanie nepotrebujete žiadne programátorské zručnosti. S prvými krokmi vám pomôžeme na našom bezplatnom školení.

Luděk Volejník | 12. 4. 2024
Regulárne výrazy

Ako pracovať s regulárnymi výrazmi⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ pre pokročilých

Prostredníctvom regulárnych výrazov pri úpravách dátových feedov vyriešite mnoho špecifických požiadaviek. Ich pomocou napríklad získate konkrétne informácie ako načítanie časti textu do vlastnej premennej, načítanie dát z Google Analytics len pre konkrétne zdroje návštev alebo vyfiltrovanie produktov so zlým EAN kódom. 

Luděk Volejník | 31. 5. 2024
Regulárne výrazy

Ako si uľahčiť prácu používaním regulárnych výrazov⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ pre začiatočníkov

S Mergadom zvládnete štandardné úkony pri správe inzercie na pár kliknutí. Ako rýchlo a bez námahy vyriešiť špecifické požiadavky? Napríklad získanie konkrétnej informácie alebo potrebné odstránenie duplicitných slov? Naučte sa používať regulárne výrazy.

Michal Janík
PPC

Ako si zjednodušiť nastavovanie Google Ads a Skliku⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ s aplikáciou PPC Wolf

Vytvárajte výkonné reklamné kampane do vyhľadávania Google Ads a Skliku. Aplikácia PPC Wolf vám ušetrí hodiny práce. Prepája dáta v Mergade s oboma reklamnými systémami. Využijete ju na rozšírenie inzercie produktov, ale aj na inzerovanie neproduktových položiek.

Ako využiť AI pri správe dát v nástrojoch MERGADO Systému

Michal Janík | 13. 6. 2024
Produktové feedy

Ako získať produktové dáta, keď vám ich dodávateľ neposkytne. Použite katalóg Icecat 

Potrebujete do svojich feedov doplniť produktové dáta, ale výrobca či dodávateľ ich vám nedodal? S tým si rýchlo poradíte využitím katalógu produktových informácií Icecat

Leoš Humpolík | 15. 5. 2024
Produktové feedy | Certifikačné

Ako ziskovo používať MERGADO Editor pre pokročilých

Už ste zbehlí pri práci s Mergadom a správe inzercie? Ocenili by ste odbornejšie tipy, ako na kvalitnejšie nastavenie nášho nástroja? Školenie pre pokročilých vás prevedie ďalšími možnosťami Mergada a ich využitím pre profesionálnu inzerciu.

Certifikované školení zbožových vyhledávačů od H1.cz

Kristína Gromová | 23. 4. 2024
Image Marketing

Zvýšte predaj vášho tovaru pomocou grafických kreatív

Naučte sa, ako do obrázkov pridať výhody vášho sortimentu pomocou grafických štítkov, nálepiek, efektov a dát z produktového feedu. Všetko zvládnete automaticky a hromadne, bez pomoci grafika. 

Livestream Blending Bull: Naučte sa vytvárať špeciálne feedy pre PPC reklamu

Naučte sa 24 postupov, ako ziskovo spracovať dáta pre Google Ads a Sklik

Jiří Guňka | 29. 5. 2024
Produktové feedy

Naučte sa inzerovať svoje produkty na Heureke a Zboží.cz

Ako inzerovať efektívne a byť vidieť medzi množstvom konkurencie? Dáme vám odpovede na to, ako dostať čo najviac z populárnych vyhľadávačov tovaru Heureky a Zboží.cz.

Jiří Guňka | 22. 5. 2024
Cenotvorba

Naučte sa nastavovať automatizovaný pricing v aplikácii Pricing Fox

Cenotvorba je dôležitý proces, ktorý zrýchlite využitím aplikácie Pricing Fox. Na tomto bezplatnom školení vás zoznámime s výhodami automatickej cenotvorby a spôsobmi preceňovania tovaru pomocou tohto nástroja. Aplikáciu si prejdeme od nastavenia prvého pravidla až po ukážku jednotlivých funkcií.

Naučte sa používať zákaznícke recenzie, aby zvýšili dôveryhodnosť a predaj vášho e‑shopu

Naučte sa pracovať s Data-driven SEO rýchlejšie a zefektívnite manažérsky monitoring 

Michal Janík | 6. 6. 2024
PPC | Produktové feedy

Navýšte tržby z vyhľadávačov tovaru s feed editorom Blending Bull

Zrýchlite vašu prácu s dátovými feedmi vďaka aplikácii Blending Bull. Všestranný CSV a XML editor každodenne šetrí marketérom a e‑shopárom pracnú manuálnu úpravu dát. Michal Janík, vás naučí používať tento univerzálny nástroj tak, aby ste na pár klikov vytvorili špeciálne dátové feedy pre PPC reklamu či import tovaru do e‑shopov.

Kristína Gromová | 14. 5. 2024
Image Marketing

Optimalizujte produktové obrázky pre porovnávače tovaru a marketplaces 

Ako hromadne optimalizovať produktové obrázky, keď každý porovnávač, sociálna sieť alebo marketplace vyžaduje odlišné požiadavky? Ak ste sa stretli s tým, že obrázky v e‑shope majú nesprávny formát, nepodporované pozadie, vodoznaky, nízku kvalitu alebo úplne chýbajú, toto školenie je určené presne pre vás.

Ovládnite tvorbu category feedu pre Google Ads či Sklik. Bez programátora a za pár minút

Predstavenie noviniek v Mergade a road mapa 2022

Vladimír Trevisan | 27. 6. 2024
Produktové feedy

Prekladajte automatizovane produkty a texty s aplikáciou MERGADO Translate

Expandujete do zahraničia? Aby ste vytvorili pevný základ pre inzerciu, ktorá priláka zahraničných užívateľov, potrebujete správne preložiť produktové dáta. Takto zaistíte, že vaše kampane pre PPC, porovnávače tovaru či marketplaces prinesú žiadaný zisk.

Jiří Guňka | 24. 4. 2024
Bidding

Zoznámte sa so základmi biddingu na Heureke a Zboží.cz

Chcete, aby vám inzercia na porovnávačoch tovaru prinášala vyšší obrat za nižšie náklady? Najviac preklikov získate z biddingu. Naučte sa ako funguje a zviditeľnite svoju ponuku na Heureke Zboží.cz.

Jiří Drážný
Shoptet

Školenia pre pokročilých: Naučte sa pracovať s dodávateľskými feedmi na Shoptete pomocou Mergada

Máte e‑shop postavený na Shopteteneviete si rady s dodávateľskými feedmi? Naučíme vás, ako sa v nich ľahko vyznať a ako využiť všetky možnosti ich spracovania.

Jiří Drážný | 21. 3. 2024
Shoptet

Školenia pre pokročilých: Vylepšite svoje Shoptet dáta s Mergadom. Pomocou spätnoväzobných feedov

Máte e‑shop na Shoptete a chcete vylepšiť svoje feedy? Naučte sa, ako nad dátami premýšľať, ako ich ťažiť a čo všetko s nimi dokážete robiť. Spoločne si ukážeme, ako v Shoptet feedoch opraviť chyby a doplniť nedostatky.

Jiří Drážný
Shoptet

Školenia pre začiatočníkov: Naučte sa pracovať s dodávateľskými feedmi⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ na Shoptete pomocou Mergada

Máte e‑shop postavený na Shoptete a neviete si rady s dodávateľskými feedmi? Naučíme vás, ako sa v nich ľahko vyznať a ako využiť všetky možnosti ich spracovania. 

Libor Toporcer | 23. 5. 2024
Produktové feedy

Zarobte viac na FAVI, Biano, GLAMI a ďalších marketplaces

Predávate produkty v kategóriach nábytok, dekorácie v domácnosti či oblečenie? Aj v týchto vysoko konkurenčných prostrediach je stále niekoľko spôsobov, ako dostať tovar viac pred oči nakupujúcich. Na tomto webinári si ukážeme jeden z najefektívnejších — špecializované porovnávače tovaru.

Vladimír Trevisan | 18. 4. 2024
Cenotvorba

Zarobte viac s automatizovanou cenotvorbou v aplikácii Pricing Fox

Zabudnite na ručnú cenotvorbu a nastavujte ceny automatizovane s aplikáciou Pricing Fox. Naučíme vás, ako ju napojiť a upraviť s ňou feed.

 

Jiří Guňka | 26. 6. 2024
Cenotvorba

Využite znalosti o inzercii konkurencie z aplikácie Bidding Fox Elements

Naučte sa sledovať, ako inzeruje vaša konkurencia. S týmito informáciami dokážete lepšie nastaviť svoje stratégie a dostať sa k zákazníkom bližšie ako ostatné e‑shopy. S aplikáciou Bidding Fox Elements na pár kliknutí získate prehľad.

Dominika Hrazdírová | 24. 4. 2024
Marketplaces

Začnite predávať na Allegro s aplikáciou Mergado Marketplaces

Rozhodli ste sa s e‑shopom využiť predajný potenciál Allegra, ale neviete, ako začať? Svoje produktové ponuky zvládnete na marketplace nahrať ľahko a rýchlo s aplikáciou Mergado Marketplaces. 

Vladimír Trevisan | 9. 5. 2024
Cenotvorba

Začnite ziskovo s cenotvorbou a prvými pricingovými stratégiami

Už ste pre e‑shop upravili feedy, vyriešili obrazovú reklamu a nastavili bidding? Pokiaľ chcete, aby vaša inzercia zarábala čo najviac, zamerajte sa na pricing. Pre váš biznis to bude zásadná konkurenčná výhoda. 

 

Jiří Guňka | 19. 6. 2024
Bidding

Zautomatizujte bidding pomocou aplikácie Bidding Fox

Pracujete s biddingom a už vás nebaví manuálna práca s dátami? Potrebujete poradiť s nastavením na porovnávačoch tovaru? Posuňte vašu inzerciu vyššie s aplikáciou Bidding Fox pre automatický bidding. Na bezplatnom webinári sa zoznámite s tým, ako funguje celý proces aukcie.

Zjednodušte si správu inzercie osvojením nástrojov MERGADO 2

Vyhľadávaniu nezodpovedajú žiadne výsledky, skúste zmeniť nastavenia filtra.