Zoznam certifikačných školení

Náhledový obr. školení M1 Základy Mergada s Leošem Humpolíkem

M1 — Základy Mergada

Zisková inzercia stojí na kvalitnom feede. Dosiahnite ho s nástrojom Mergado. Denne uľahčuje a zrýchľuje úpravu dátových feedov tisícom užívateľov z 25 krajín sveta. Na jeho ovládanie nepotrebujete žiadne programátorské zručnosti. S prvými krokmi vám pomôžeme na našom bezplatnom školení.

Náhledový obr. školení M2 (Mergado pro Pokročilé), Luděk Volejník, CZ

M2 — Mergado pre pokročilých

Už ste zbehlí pri práci s Mergadom a správe inzercie? Ocenili by ste odbornejšie tipy, ako na kvalitnejšie nastavenie nášho nástroja? Školenie pre pokročilých vás prevedie ďalšími možnosťami Mergada a ich využitím pre profesionálnu inzerciu.

Náhledový obr. školení R1 (Regulární výrazy začátečníci), Luděk Volejník

R2 — Regulárne výrazy pre začiatočníkov

S Mergadom zvládnete štandardné úkony pri správe inzercie na pár kliknutí. Ako rýchlo a bez námahy vyriešiť špecifické požiadavky? Napríklad získanie konkrétnej informácie, odstránenie duplicitných slov, vyhľadanie a nahradenie špecifického textu, ktorý je pri každom produkte vo feede trochu iný? Naučte sa používať regulárne výrazy. Ich znalosť vás naučí ešte výkonnejšie pracovať na úpravách produktových dát v Mergade.

Náhledový obr. R2 (Regulární výrazy pro pokročilé), Luděk Volejník

R2 — Regulárne výrazy pre pokročilých

Prostredníctvom regulárnych výrazov pri úpravách dátových feedov vyriešite mnoho špecifických požiadaviek. Ich pomocou napríklad získate konkrétne informácie ako načítanie časti textu do vlastnej premennej, načítanie dát z Google Analytics len pre konkrétne zdroje návštev alebo vyfiltrovanie produktov so zlým EAN kódom. Okrem toho odstránite duplicitné slová, vyhľadáte a nahradíte špecifický text a mnoho ďalších úkonov.

Požiadavky pre získanie certifikácie

Kompletné požiadavky pre získanie certifikácie Mergado Partner