Mergado servis pre tvorcov e-shopov

Nebaví Vás sledovať neustále zmeny v špecifikáciách XML Google, Heureky, Ceneo.pl a desiatok ďalších reklamných systémov? Chcete umožniť svojim klientom využívať porovnávače cien a produktové reklamné kampane v desiatkach cudzích štátov?

Využite Mergadovo Product XML. Vy naučíte svoj shopsystém podporovať jeden Mergadov XML formát a Mergado zaistí konverziu do desiatok reklamných systémov. K tomu získajú užívatelia možnosť používať pokročilú analytiku či aplikácie z Mergado Store.

Dokumenty pre vývojárov e-shopov

  • Špecifikácia Mergado Product XML pre e-shopy (aktuálna verzia: 1.5, staršia verzia: 1.41.3, 1.2, 1.1). Odpovedá bežným XML pre Heureku, či Zboží.cz, len obsahuje elementy naviac. A garantuje maximálnu prevoditeľnosť t pre všetky podporované formáty reklamných systémov. Obsahuje informácie o tovare.
  • Špecifikácia Mergado Analytic XML pre e-shopy. Obsahuje štatistické informácie. Predovšetkým informácie o nákupnej cene, ktorú ďalej využíva Mergadova analytika. Používa sa ako doplnok Mergadovho ponukového XML, alebo XML pre Heureku.
  • Špecifikácia Mergado Category XML pre e-shopy. Obsahuje informácie o kategóriách (nie o produktoch) z Vášho e-shopu a umožňuje vytvárať automatizované kampane pre PPC inzerciu (Sklik, AdWords).

​Eshopové riešenia podporujúce Mergado Product XML

Podporuje Vaše e-shopové riešenie Mergadovo Product XML?

Radi vás pridáme do zoznamu podporovaných e-shopových riešení. Ak máte otázky k implementácii alebo už máte implementáciu dokončenú, neváhajte nás kontaktovať a radi vás sem zaradíme. Kontakty na podporu Mergado: