Blog pána Mergada

Májové novinky v Mergade

Prinášame vám pravidelnú dávku noviniek z Mergada. Aké funkcie pribudli, čo sa opravilo a čo vám uľahčí prácu pri optimalizácii inzercie? Poďme sa na to spolu pozrieť.

24.05.2018
Power User Workshop priniesol zaujímavé tipy

Minulý štvrtok sa v Nekavárna odohral historicky druhý Power User Workshop. Pozvali sme si k nám certifikovaných špecialistov, ktorí používajú rôzne fígle v optimalizácii inzercie za pomoci Mergada. Aké tipy nám predstavili?

23.05.2018
Využite pri práci v Mergade klávesové skratky

Mergado prináša svojím užívateľom rôzne vychytávky pre zrýchlenie a spríjemnenie práce v ňom. S novým designom začali pribúdať aj klávesové skratky. Vraj bez nich ani nejde poriadne pracovať. Aké skratky teda môžete používať?

23.05.2018
Máme nové obchodné podmienky

S nariadením Európskej únie o ochrane osobných údajov, prichádzame s novými obchodnými podmienkami. GDPR sa týka aj nás a preto sme upravili naše obchodné podmienky. Do platnosti vstupujú od 22.5.2018.

23.05.2018
Kombinovaná reklama: Využite obsahovú sieť Skliku naplno

Textové inzeráty v obsahovej sieti Skliku tento rok končia. Nahradí ich kombinovaná reklama, ktorá bola predstavená vo februári. Až teraz sa však okrem vybraných nativných plôch začína reklama kombinujúca textové pole s grafickými prvkami zobrazovať v celej obsahovej sieti Skliku.

22.05.2018
S Mergadom do zahraničia: Maďarsko (časť 2.)

V prvej časti sprievodcu pre úspešný vstup do maďarskej e-commerce sme zmapovali prostredie. Druhá časť vám odpovie na otázky, aké maďarské formáty môžete v Mergade využiť a akí sú najpoužívanejší dopravcovia, druhy platieb, či najpredávanejší tovar. A pripojíme tiež niekoľko tipov, bez ktorých sa pri expanzii do Maďarska nezaobídete.

16.05.2018
S Mergadom do zahraničia: Maďarsko

Slovenský ecommerce rybník sa hemží rybami. Konkurencia sa predháňa v skvalitňovaní služieb. Management e-shopov čím ďalej, tým viac kladie dôraz na získavanie nových znalostí a optimalizácií. Východné štáty však v on-line obchodovaní stále ponúkajú veľké množstvo príležitostí.

16.05.2018
Ako s Mergadom nastaviť správne kategórie podľa požiadavkov porovnávačov

Zaraďovanie produktov do správnych kategórií stojí dosť času. Premýšľali ste niekedy, ako si toto nastavenie uľahčiť? Zaraďovanie do kategórií môžete ľahko vyriešiť pomocou Mergada. Poďme si povedať, ako na to.

14.05.2018
Uľahčite zákazníkom rozhodovanie: Uvádzajte na Zboží cenu za dopravu

Cena za dopravu je dôležitým faktorom pri výbere e-shopu, z ktorého zákazník nakúpi. Nie len Heureka, ale aj Zboží.cz mení podmienky zobrazovania informácií o možnostiach dopravy. Ako vo feede pre Zboží všetko vyplniť tak, aby sa vaše dáta správne prepísali?

10.05.2018
Piaty Mergado Meeting alebo sprievodca jarnými novinkami

Za posledné týždne sa v Mergade udiali veľké veci. Preto sme pre vás pripravili ďalší Mergado Meeting, v ktorom vás náš konzultant Luděk prevedie tými najväčšími novinkami.

09.05.2018