Press kit

Potrebujete logo Mergada, medailónik o firme alebo kontakt na osobu, s ktorou chcete riešiť mediálnu spoluprácu? Na tejto stránke nájdete všetko, čo potrebujete.

1,100 znakov

Mergado je inovatívny nástroj na optimalizáciu a správu produktových dát. E‑shopom a marketérom pomáha hromadne upravovať informácie o produktoch i zlepšovať ich viditeľnosť na marketplacech, tovarových porovnávačoch a PPC systémoch. Vďaka automatizácii väčšiny e‑shopárskych úkonov Mergado eliminuje výskyt manuálnych chýb a šetrí čas aj náklady na programátora.

S Mergadom sa jednoducho napojíte na 1 000+ českých aj zahraničných inzertných platforiem. Podľa ich požiadaviek si prevediete feed na požadovaný formát, napárujete produkty do správnych kategórií či nastavíte pravidlá pre inzerciu.

Mergado ponúka niekoľko rozširujúcich aplikácií a pluginov, čo z neho robí multifunkčný marketingový nástroj. Umožňuje tak nielen úpravu feedu, ale aj jeho preklad, úpravu produktových obrázkov či nastavenie ceny za kliknutie.

Mergado združuje komunitu e‑commerce nadšencov aj odborníkov. Pravidelne organizuje online školenia zadarmo a organizuje konferencie.

Mergado je dostupné v 3 platených verziách, prvých 30 dní máte na vyskúšanie zadarmo.

Sme štandardom v odvetví

7000 +

užívateľov

21 +

krajín

650 +

napojení

Capterra