Mergado Press Kit

Čo je Mergado?

Mergado je platforma, ktorá napomáha e-shopom navyšovať tržby z produktových reklamných kampaní vo vyhľadávačoch tovaru. Vďaka nemu vylepšíte inzerciu tak, aby rástla tržba e-shopu pri rozumných nákladoch. Každý porovnávač chce dáta v inom formáte a meniť kvôli tomu štruktúru e-shopu by mohlo byť zdĺhavé a finančne náročné. V Mergade si upravíte XML feed e-shopu podľa potreby a všetky úpravy, i pre viac porovnávačov máte na jednom mieste. Okrem toho môžete využívať Mergadove aplikácie, alebo moduly pre niektoré e-shopové riešenia. Mergado môžete vyskúšať na prvých 30 dní zadarmo.

Ako začať s Mergadom?

Ako prvý krok odporúčame audit XML feedu, ktorý je zadarmo.

Kde získať Mergadove aplikácie?

V našom Mergado Store, niektoré aplikácie sú zadamo, niektoré spoplatnené. Všetky si ale môžete vyskúšať na prvých 10 dní zadarmo.

Od kedy Mergado funguje?

História software Mergado siaha do roku 2010. Michal Janík vtedy založil marketingovú agentúru. Vedel, že vo vyhľadávačoch tovaru je pre e-shopy skrytý veľký potenciál. Začal preto odporúčania pre dátové XML súbory zapisovať do dokumentov v PDF.

Od marca 2013 certifikuje Mergado marketingových odborníkov, ktorí jeho aplikáciu využívajú. Je hrdý na to, že dnes drží jeho certifikát skutočná špička českej marketingovej scény.

Michal Janík prevádzkoval Mergado ako OSVČ až do roku 2015. Vo februári 2016 začala činnosť spoločnosť Mergado Technologies, s.r.o., ktorá prevzala všetku činnosť spojenú s prevádzkou a vývojom software Mergado. Jediným vlastníkom tejto spoločnosti je Michal Janík.

Kontakty

S otázkami a pripomienkami prosím neváhajte písať na e-mail mergado@mergado.sk. Pomôžu vám odborníci technickej podpory aplikácie Mergado. Náš support je vám k dispozícii každý pracovný deň od 9.00 do 16.00.

Kontaktné údaje:

Fakturačné údaje:

  • Mergado technologies, s. r. o.
  • Adresa: Pavlovská 12, 623 00, Brno, Česká republika
  • : 03570061
  • DIČ: CZ03570061
  •  pre platby z SR: 2500702438/8330
  • IBAN: CZ1320100000002500702438
  • BIC: FIOBCZPPXXX
  • Spisová značka C 85012 vedená u Krajského soudu v Brně

 

Kde všade nás nájdete?

Máme svoj YouTube účet, Twitter, i Soundcloud a blog!

 

K stiahnutiu

Logo Mergada

Náhľady administrácie Mergada

Dokumenty pre agentúry

Ďalšie materiály k Mergadu