Školenie pre pokročilých: Naučte sa pracovať s dodávateľskými feedmi na Shoptete pomocou MERGADA

Máte e‑shop postavený na Shopteteneviete si rady s dodávateľskými feedmi? Naučíme vás, ako sa v nich ľahko vyznať a ako využiť všetky možnosti ich spracovania.

Na tomto webinári pochopíte, ako pracovať s jednotlivými elementmi i ako sa vysporiadať s nedostatkami Shoptet validácie pomocou MERGADA.

Komu je webinár určený

Webinár je vhodný pre marketingových špecialistov pracujúcich s produktovými dátami, majiteľov e‑shopov alebo ich zamestnancov, ktorí inzerujú pomocou Shoptet riešení

Na webinári sa dozviete, ako:

  • fungujú automatické importy v Shoptete
  • na feedy a akou formou ich dostať do Shoptetu
  • rozdiely v importe medzi Heurekou a Shoptet formátom
  • sa pobiť so základnými variantami
  • spracovať feed od dodávateľa krok po kroku

Jiří Drážný

Som zlatým partnerom MERGADA. Pracoval som v high-tech technologickej firme, kde som sa podieľal na príprave veľtrhov, e‑shopu, printových veciach a redizajne webu až po agentúrnu prácu, ako “feedár” a čiastočný projekťák. Odtiaľ som sa dostal do developerskej firmy na pozíciu marketingového manažéra. Potom som sa zo sveta korporátu vrátil späť do e‑commerce sféry, v ktorej pracujem ako freelancer. Mojou hlavnou špecializáciou sú dátové migrácie, feedové synchronizácie, repricing, biddingové stratégie a napojenie dodávateľských feedov. Pri zaujímavom projekte ale nepohrdnem kompletnou výstavbou e‑shopu, marketingovými konzultáciami a školením.

Termíny školení:

Dátum
13.09.2023
Názov školenia
Školenie pre pokročilých: Naučte sa pracovať s dodávateľskými feedmi na Shoptete pomocou MERGADA