Školenia optimalizácie vyhľadávačov tovaru pre e-shopy


Vyberte si z ponuky školení a workshopov. Naučte sa efektívne pracovať s Mergadom a navyšovať svoje predaje cez Pricemania.sk, Heureka.sk a ďalšie porovnávače cien. Rozšírte svoje znalosti Heureky, Pricemanie či produktových reklám Skliku, Google AdWords či Facebooku!

Školenie pre verejnosť

Pre pracovníkov e-shopov a ďalšiu odbornú i neodbornú verejnosť sú určené školenia našich partnerov. Kvalitu týchto školení sme skontrolovali a udelenou certifikáciou potvrdzujeme, že lektori sú skutočnými odborníkmi a veríme, že školenie týchto partnerov sa vám maximálne vyplatí. Pre podrobnosti pokračujte na profily jednotlivých školení.

Logo H1.cz
H1.cz Besteto Besteto na Naučmese RobertNemec.com

Aktuálne termíny školení

Termín Usporiadateľ Názov školenia Miesto Podrobnosti
25.4. H1.cz Školení zbožových vyhledávačů Praha Informácie o školení >>
17.5. RobertNemec.com Srovnávače zboží prakticky: školení a workshop Brno Informácie o školení >>
24.5. RobertNemec.com Srovnávače zboží prakticky: školení a workshop Praha Informácie o školení >>
29.6. H1.cz Školení zbožových vyhledávačů Praha Informácie o školení >>

Školenie pre marketingových odborníkov

Školenie tímu Mergada je určené výhradne pre pracovníkov marketingových agentúr, prípadne marketérov na voľnej nohe. Kladie dôraz na organizovanú prácu agentúr, efektivitu agentúrnych činností a v neposlednom rade ide do odbornej hĺbky tam, kde to bežnému poslucháčovi prestává dávať zmysel.

Termín Názov školení Miesto
30. marca 2017 Školení pro odborníky z marketingových agentur Brno

Firemné školenie na mieru

Firemné školenie na mieru je exkluzívnym produktom za exkluzívnu cenu. Výhodné je pri školení početnejšeho tímu, kedy konanie v sídle vašej firmy ušetrí nemalé financie. Pre bežné použitie však odporúčame riadne školenia viď vyššie. Stiahnite si podrobnosti o firemných školeniach na mieru.