Heureka watchdog


Nové validátory som doplnil do kontroly e-shopu v aplikácii Heureka Watchdog. A tak tu mám pre vás drobný kvíz. Nájdete ich?

Nafotil som grafy výsledkov spárovanosti 30 e-shopov. A hovorím: "...čo e-shop, to unikát...". Pozrite sa, ako sa spárovanosť líši. Stačí na náhľad obrázku kliknúť a potom listovať šípkami vľavo / vpravo.

"Aby Heureka Watchdog vedel strážiť vašu inzerciu na Heureke naozaj komplexne...", to som si dal za cieľ pri vývoji jeho druhej verzie. Pozrite sa, aké nové triky som ho naučil.

Vyhľadávače tovaru radi vravia „...milé e-shopy, zoskupujte svoj tovar do produktových kariet...“ Zaujímalo ma, či sa to oplatí. Vzal som si do ruky čísla a vyzerá to následovne.

Malý krôčik pre slovenskú e-commerce, veľký skok pre pána Mergada - to je nový Mergado Store. Umožní totiž e-shopom pracovať so špičkovými aplikáciami. Prečítajte si podrobnosti!

Tiež občas bojujete s tým, že tovar z vášho e-shopu sa nie a nie spárovať do produktových kariet na Heureke? Popíšem tri rôzne cesty, ako to vyriešiť.

Watchdog je strážny pes. A tento Mergadov watchdog vám postráži inzerciu na Heureke. Povie vám o nej viac, než ktokoľvek iný. Prečítajte si podrobnosti.
Odoberať RSS - Heureka watchdog