Heureka Watchdog

Watchdog je strážny pes. A Heureka Watchdog Vám umožní nahliadnuť do hĺbky inzercie na Heureke ako nikto iný. K tomu naviac ponúkne nástroj, ako vybrané problémy pomocou pár kliknutí vyriešiť. Aplikáciu môžete aktivovať v Mergado Store. 

Odborné články o aplikácii Heureka Watchdog:

Ako si vybrať medzi párovacími appkami? Zistite, ktorá je pre váš e-shop najlepšia

Bezchybná spárovanosť produktov je kľúčom ku kvalitnej inzercii na porovnávačoch tovaru. Na zvládnutie tohto úkonu nájdete v Mergado Store rovno dve užitočné aplikácie, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Prinášame vám porovnanie, ktoré vám pomôže zorientovať sa pri ich výbere.

06.01.2021
Novembrové novinky z Mergada

U vás už isto panuje vianočná nálada, no my stále pracujeme na vylepšeniach a novinkách Mergada. Pozrite sa s nami na prehľad všetkého nového, čo si v Mergade môžete všimnúť.

01.12.2017
Ako vypísať nespárované produkty na Heureke pomocou aplikácií

Jednou z častých vecí, ktoré e-shopy riešia na vyhľadávačoch tovaru je párovanie do správnych kategórií. Čím lepšie napárované produkty, tým sa lepšie zobrazujú a vedú k lepšej predajnosti. Naopak nespárované produkty na Heureke zapríčinia výrazne nižšie tržby, ako by ste čakali a pred Vianocami to môže byť naozaj problém. V Mergade však pomocou aplikácií viete kontrolovať, ktoré produkty naparované nie sú a ďalej s nimi pracovať.

 

31.10.2017

Nové validátory som doplnil do kontroly e-shopu v aplikácii Heureka Watchdog. A tak tu mám pre vás drobný kvíz. Nájdete ich?

02.12.2014

Nafotil som grafy výsledkov spárovanosti 30 e-shopov. A hovorím: "...čo e-shop, to unikát...". Pozrite sa, ako sa spárovanosť líši. Stačí na náhľad obrázku kliknúť a potom listovať šípkami vľavo / vpravo.

16.11.2014

"Aby Heureka Watchdog vedel strážiť vašu inzerciu na Heureke naozaj komplexne...", to som si dal za cieľ pri vývoji jeho druhej verzie. Pozrite sa, aké nové triky som ho naučil.

22.10.2014

Vyhľadávače tovaru radi vravia „...milé e-shopy, zoskupujte svoj tovar do produktových kariet...“ Zaujímalo ma, či sa to oplatí. Vzal som si do ruky čísla a vyzerá to následovne.

08.10.2014

Malý krôčik pre slovenskú e-commerce, veľký skok pre pána Mergada - to je nový Mergado Store. Umožní totiž e-shopom pracovať so špičkovými aplikáciami. Prečítajte si podrobnosti!

30.09.2014

Tiež občas bojujete s tým, že tovar z vášho e-shopu sa nie a nie spárovať do produktových kariet na Heureke? Popíšem tri rôzne cesty, ako to vyriešiť.

26.08.2014

Watchdog je strážny pes. A tento Mergadov watchdog vám postráži inzerciu na Heureke. Povie vám o nej viac, než ktokoľvek iný. Prečítajte si podrobnosti.

13.08.2014