Pricing monitor

Pricing Monitor stráži cenu vašich produktov a odporučí vám, ako naložiť s cenami tak, aby ste zarábali viac a boli stále atraktívni pre zákazníkov. Možno vás upozorní na príliš drahý tovar, alebo ukáže na položky, pri ktorých je možné cenu zvýšiť a aj cez to byť medzi konkurenciou najlacnejší. Aplikáciu môžete aktivovať v Mergado Store. 

Odborné články o aplikácii Pricing Monitor:

Zlepšite cenovú politiku e-shopu s trojicou pricingovch aplikácií v Mergado Store

Ak sa na e-shope chcete vyhnúť pracnej manuálnej cenotvorbe, zamierne do Mergado Store, ktorý ponúka rovno tri aplikácie na preceňovanie produktov. Zaujíma vás, ktorá z nich je pre váš sortiment a špecifické obchodné priority najvhodnejší? Pokračujte v čítaní a vyberte si toho pravého pricingového favorita.

10.09.2020

Náklady, marže, konkurencia. Nastaviť ceny produktov, ktoré budú pre zákazníkov prijateľné a zároveň vám zarobia, nie je len tak. Tretí webinár pána Mergada sa zaoberal práve pricingem a predstavil tiež dve aplikácie z Mergado Store, ktoré môžete pre stráženie ceny použiť - Pricing Monitor a Pricing Rank. Pozrite si záznam!

04.04.2017

Asi už jste na ně v Mergado Store narazili. Na aplikace, které pracují s cenou vašeho zboží – Pricing Monitor a Pricing Rank. Podle podobného názvu bychom mohli usuzovat na příbuzenství, v tomhle případě jde ale o bratrance přes několik kolen nebo možná dědečka a prapravnuka. 

13.02.2017

Do nového som „prezliekol“ aplikáciu Pricing Monitor. Pozrite sa, ako Vám pomôže skontrolovať predajné ceny e-shopu. Viac než tisíc slov napovedia obrázky. Pozrite sa teda, ako Pricing Monitor 2.0 vyzerá.

12.11.2014

Vyhľadávače tovaru radi vravia „...milé e-shopy, zoskupujte svoj tovar do produktových kariet...“ Zaujímalo ma, či sa to oplatí. Vzal som si do ruky čísla a vyzerá to následovne.

08.10.2014

Malý krôčik pre slovenskú e-commerce, veľký skok pre pána Mergada - to je nový Mergado Store. Umožní totiž e-shopom pracovať so špičkovými aplikáciami. Prečítajte si podrobnosti!

30.09.2014

Využite Mergadovu novú aplikáciu Pricing Monitor. Pomôže vám nastaviť predajné ceny tovaru tak, aby váš e-shop zarobil viac. Prečítajte si podrobnosti.

18.08.2014