Tipy pre vašu inzerciu

Hľadáte tipy na vylepšenie svojej inzercie? Nižšie nájdete užitočné články na funkcie, ktoré nepochádzajú z dielne Mergada. Tieto novinky z porovnávačov, reklamných systémov a ďalších služieb vám pomôžu s inzerciou, či už mimo sezónu alebo v čase, keď sa niečo deje.

Odborné tipy o užitočných funkciách:

Expandujte efektívne na maďarskú e-commerce. Predávajte na Olcsóbbat.hu

Hľadáte čo najviac kanálov, cez ktoré v Maďarsku inzerovať tovar? Potom myslite na to, že miestne prostredie porovnávačov ponúka viac možností než len predávať cez Árukereső a Árgep. Medzi populárne porovnávače s dlhou tradíciou tu patrí aj Olcsóbbat. Predstavme si ho zblízka.

16.02.2021
Ako pristupovať k tvorbe e-shopu v aktuálnej dobe covidu

Využite rastúcu nákupnú silu e-commerce a obráťte sa s vytvorením internetového obchodu na profesionálov. V spolupráci s e-shopovou platformou FastCentrik, ktorá ponúka prenájom e-shopu už za 16 EUR, sme pripravili rozhovor s Liborom Zůbkom. Poradí vám, ako k tvorbe online značky v súčasnosti pristúpiť.

11.02.2021
Pricemania Content Network predstavila užitočné novinky

V roku 2020 predstavil slovenský porovnávač Pricemania svoju partnerskú sieť. A hneď v úvode roku 2021 prináša jej rozsiahly update. Aktuálne vie zobrazovať vaše ponuky v závislosti na segmente a nastavení v administrácii Pricemanie. Pozrime sa na jej novinky bližšie.

09.02.2021
Kde všade inzerovať v Maďarsku? Využite rastúcu obľubu porovnávača Árgép.hu

Myslíte to s expanziou e-shopu do Maďarska vážne? Už viete, že inzercia na Árukereső je základ, ale chcete znásobiť možnosti, ako ešte zaujať potenciálnych zákazníkov? Ponúkajte produkty na jednom z najnavštevovanejších miestnach porovnávačov Árgép.

26.01.2021