Agentúry

Marketingové agentúry často využívajú Mergado pre správu e-shopov pre klientov - uľahčuje im prácu s veľkým množstvom dát a ich hromadnými úpravami. Čas aj rozpočet šetria tiež aplikácie k Mergadu, ktoré automaticky strážia kredit na cenových porovnávačoch, pracujú s veľkými dátami, upravujú obrázky alebo napríklad automaticky biddujú. 

Čo ponúka Mergado agentúram

Využite služby Mergada. Tento jednoduchý nástroj pre správu inzercie na cenových porovnávačoch ušetrí čas marketérom, i rozpočet marketingovej agentúry. Poďme si ukázať, prečo jeho služby využiť.

Čítať ďalej

Certifikované agentúry

Agentúry, ktoré s Mergadom pracujú a prešli naším školením a certifikačným testom odporúčame ako certifikované agentúry. Môžete sa na ne s dôverou obrátiť pre správu svojej inzercie v Mergade. Stačí si niektorú z nich vybrať na stránke s ich profilmi. 

Čítať ďalej

Certifikovaní špecialisti

Obrátiť sa môžete aj na konkrétneho špecialistu - či už z agentúry alebo na volnej nohe, na nasledujúcej stránke nájdete prehľadne usporiadané kontakty.  

Čítať ďalej

Získajte certifikáciu

Pracujete v agentúre s Mergadom a chcete sa stať certifikovanými špecialistami? Príďte na odborné školenie, na ktorom sa naučíte efetívne pracovať s Mergadom a zvyšovať tržby z inzercie na vyhľadávačoch tovaru.

Čítať ďalej