Partneri

Marketingové agentúry využívajú Mergado pre efektívnu správu e-shopov pre klientov. Uľahčuje im prácu s veľkým množstvom dát a ich hromadnými úpravami. Čas aj rozpočet im šetria taktiež aplikácie z Mergado Store. Automaticky strážia e-shopom kredit na cenových porovnávačoch, upravujú obrázky alebo nastavujú pricing.

Čo ponúka Mergado partnerom

Využite služby Mergada. Tento jednoduchý nástroj pre správu inzercie na cenových porovnávačoch ušetrí čas marketérom, i rozpočet marketingovej agentúry. Poďme si ukázať, prečo jeho služby využiť.

Čítať ďalej

Získajte certifikáciu

Pracujete s Mergadom a chcete sa stať certifikovanými partnermi? Príďte na odborné školenia. Naučíte sa efetívne pracovať s Mergadom a zvyšovať tržby z inzercie na porovnávačoch tovaru.

Čítať ďalej

Certifikovaní partneri

Agentúry a freelanceri, ktorí prešli Mergado školením a certifikačným testom, odporúčame ako certifikovaných partnerov v kategóriách bronzový, strieborný a zlatý. Môžete sa na nich s dôverou obrátiť pre správu svojej inzercie v Mergade. Stačí si vybrať niektorého z nich na stránke s profilmi. 

Čítať ďalej

Certifikovaní špecialisti

Obrátiť sa môžete aj na konkrétneho špecialistu – či už z agentúry alebo na volnej nohe, na nasledujúcej stránke nájdete prehľadne usporiadané kontakty.  

Čítať ďalej