Naučte sa inzerovať vaše produkty na Heureke a Zboží.cz

 

Porovnávače tovaru patria medzi slovenskými e-shopármi už do povinnej marketingovej výbavy. Ako ale inzerovať efektívne a byť vidieť medzi tak veľkým množstvom konkurencie? Pokiaľ ste v e-commerce nováčikom alebo len chcete zvýšiť tržby vášho e-shopu, ste na správnom mieste. Na našej prednáške nájdete odpovede na to, ako dostať čo najviac z populárnych vyhľadávačov tovaru Heureky a Zboží.cz.

Čo sa dozviete na školení

  • Aké možnosti inzercie poskytujú vyhľadávače tovaru.
  • Popis rozdielov free vs. platený režim.
  • Ako na dobrú spárovanosť produktov.
  • Na čo sa zamerať pri prvej optimalizácii.
  • Ako sa odlíšiť od ostatných ponúk
  • Ako na optimalizáciu využiť Mergado – párovanie, doprava, parametre

Cena workshopu

Workshop je zadarmo. Podmienkou nie je účet v Mergade.

Prečo sa ku školeniu prihlásiť

Školenie je určené pre marketingových špecialistov, majiteľov e-shopov či ich pracovníkov, ktorí sa chcú naučiť, ako sa vyhnúť častým chybám a chcú inzerovať efektívne. Na školení preberieme základné praktické informácie, ktoré je dobré poznať pre úspešný vstup na dva cenové porovnávače Heureku a Zboží.cz. Naučíte sa tiež, ako časť týchto informácií uviesť priamo do praxe pomocou Mergada.

Vďaka tomuto školeniu budete mať dobrý základ a prehľad o tom, čomu sa na začiatku práce s porovnávačmi tovaru venovať a čím ďalej pokračovať. Školenie je dobré absolvovať aj pokiaľ sa chystáte na workshopy:

Školitel

Jiří Guňka

Jirka má 10 ročnú prax zo sveta e‑commerce. Najprv pôsobil ako konzultant v marketingovej agentúre BESTETO. Je odborníkom na bidding, ktorý školí v rámci Mergado Academy. Okrem školenia pracuje na rozvoji produktov firmy Bidding FoxFeed Image Editor.

Registrácia zadarmo

Dátum
Usporiadateľ
Názov školenia
Stav
Miesto
Dátum
13.09.2022
Usporiadateľ
Mergado
Názov školenia
Naučte sa inzerovať vaše produkty na Heureke a Zboží.cz
Stav
Voľno
Miesto
online
.