Kaufland.de

Čo je Kaufland.de?

Kaufland.de patrí pod skupinu Schwarz Gruppe a je jedným z najrýchlejšie rastúcich online trhovísk v Nemecku. Na Kaufland.de je v ponuke viac ako 25 miliónov produktov v 5000+ kategóriách, ktoré tu predáva cez 7000 predajcov. Platforma eviduje 32 miliónov návštev mesačne.

Ako vám s inzerciou na Kaufland.de pomôže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre množstvo veľkých porovnávačov tovaru, vrátane Kaufland.de.

 

 

Ako inzerovať na Kaufland.de?

Predajcovia na Kaufland.de musia mať nemeckú zákaznícku podporu (aspoň písanou formou), ponukový feed s informáciami o cene, skladovosti a doprave a tiež produktový feed s informáciami o jednotlivých produktoch e-shopu preložený do nemčiny. E-shop lokalizovaný do nemčiny nutný nie je. Predávať tu možné len tovar s platnými EAN kódmi.

  • Ďalšie informácie nájdete priamo na webe Kaufland.de.
  • K dispozícii je tiež Seller University, ktorá predajca prevedie celým procesom registrácie, nastavením obchodu, spracovaním objednávok a prináša aj tipy na to ako zvýšiť predaja.

Pre inzerciu na Kaufland.de sú potrebné dva oddelené feedy - produktový a ponukový feed.

Všetky informácie o špecifikáciách feedu pre Kaufland.de nájdete na:

Áno, okrem feedu je možné napojiť sa na ideálu cez API. Dokumentácia k pripojeniu je tu:https://www.Kaufland.de/api/v1/

Áno, na Kaufland.de je možné predávať aj použitý tovar. Stav tovaru je potreba definovať v elemente Condition/Zustand. Ten nadobúda hodnôt: gebraucht - wie neu; gebraucht - sehr gut; gebraucht - gut; gebraucht - akzeptabel. Možno pripojiť aj ďalší slovný popis stavu produktu.

Príklad predaja použitého tovaru na Kaufland.de:

 

O stave tovaru je zákazník informovaný v modrom texte pod cenou tovaru. Ďalší popis stavu produktu je vidieť pod ikonkou "i".

Vo výpise produktov v rámci kategórií je potom pri každom produkte ponuka použitého tovaru uvedená týmto spôsobom:

Odborné články o Kaufland.de

Spoznajte zaujímavosti o nemeckom e-commerce trhu v podcaste Mergado To Go

V čom sa odlišuje e-commerce scéna v Nemecku od tej našej? A ako si získa e-shopár dôveru u nemeckých zákazníkov? Odpovede a tipy, čo pri expanzií nepodceniť, vám prezradí špecialistka na DACH región, Irena Prouzová. Pustite si do uší nový diel podcastu Mergado To Go a zistite, ako najlepšie preniknúť na západ.

23.11.2021
Napojte dátové feedy na trhovisko Kaufland.de

V prvom diele sprievodcu napojením e-shopu na Kaufland.de sme prebrali základ registrácie. Akonáhle vám Kaufland registráciu potvrdí, môžete začať s nahrávaním dát. Ukážme si, ako na to.

19.10.2021
Napojte sa na trhovisko Kaufland.de. Máme pre vás jednoduchý návod

Rozhodli ste sa pre expanziu na trhovisko Kaufland.de? Ak ste si už pripravili produktový aj ponukový feed, pustite sa s nami do registrácia e-shopu. Ako na to, vám prezradíme v dnešnom návodnom článku.

06.10.2021
Aké novinky u nás pribudli počas leta? Pozrite si ich čerstvý prehľad v Mergado Meeting#7

Počas letných prázdnin sa v našich v tímoch nielen oddychovalo, ale aj pracovalo na nových funkciách pre ešte lepší chod Mergada. Množstvo pridaných formátov, vychytávku Oneliner a ďalšie novinky vám predstaví náš ostrieľaný špecialista Luděk Volejník. Pozrite si rýchly súhrn toho najnovšieho z našej dielne.

09.09.2021
Mergado MeetUp prinesie novinky z našich aplikácií a od ďalších e-commerce odborníkov

Chýba vám stretávanie s kolegami z online marketingu? Zaujímajú vás aktuálne novinky z Mergada, jeho appiek a od ďalších odborníkov? Dorazte na Mergado MeetUp. Prebehne 9. septembra od 15 do 17.15 hod. v brnenskom podniku Už nie sme Atlas.

30.08.2021
Inzerujte na najrýchlejšie rastúcom trhovisku v Nemecku – Kaufland.de

V apríli 2021 sa z online trhoviska Real.de stal Kaufland.de. Do skupiny nemeckých internetových trhovísk sa tým zaradil ďalší gigant s 32 miliónmi návštev mesačne. V aktuálnom release sme do Mergada pridali formát Kaufland.de, vďaka ktorému sa ľahko pripojíte k viac ako siedmim tisícom predajcom na tejto platforme.

20.07.2021