Kaufland.de

Čo je Kaufland.de?

Kaufland.de patrí pod skupinu Schwarz Gruppe a je jedným z najrýchlejšie rastúcich online trhovísk v Nemecku. Na Kaufland.de je v ponuke viac ako 25 miliónov produktov v 5000+ kategóriách, ktoré tu predáva cez 7000 predajcov. Platforma eviduje 32 miliónov návštev mesačne.

Ako vám s inzerciou na Kaufland.de pomôže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre množstvo veľkých porovnávačov tovaru, vrátane Kaufland.de.

 

 

Ako inzerovať na Kaufland.de?

Predajcovia na Kaufland.de musia mať nemeckú zákaznícku podporu (aspoň písanou formou) a e-shop preložený do nemčiny. Predávať tu možné len tovar s platnými EAN kódmi.

  • Ďalšie informácie nájdete priamo na webe Kaufland.de.
  • K dispozícii je tiež Seller University, ktorá predajca prevedie celým procesom registrácie, nastavením obchodu, spracovaním objednávok a prináša aj tipy na to ako zvýšiť predaja.

Áno, okrem feedu je možné napojiť sa na ideálu cez API. Dokumentácia k pripojeniu je tu:https://www.Kaufland.de/api/v1/

Odborné články o Kaufland.de

Inzerujte na najrýchlejšie rastúcom trhovisku v Nemecku – Kaufland.de

V apríli 2021 sa z online trhoviska Real.de stal Kaufland.de. Do skupiny nemeckých internetových trhovísk sa tým zaradil ďalší gigant s 32 miliónmi návštev mesačne. V aktuálnom release sme do Mergada pridali formát Kaufland.de, vďaka ktorému sa ľahko pripojíte k viac ako siedmim tisícom predajcom na tejto platforme.

20.07.2021