Sklik GA Importer

Vďaka aplikácii môžete ľahko prenášať inzertné náklady z Skliku do Google Analytics. Na jednom mieste potom uvidíte, koľko užívateľov z Skliku ste na web priviedli, koľko vás taká návštevnosť stála a aký vytvorila obrat. V Google Analytics je potom možné pridať vlastnú metriku, ktorá Vám dokáže vypočítať PNO. Vďaka týmto informáciám získate pohľad na kampane jednoducho z účtu GA. Aplikáciu môžete aktivovať v Mergado Store.

Odborné články o aplikácii Sklik GA Importer:

Spresnite stratégie vďaka Sklik GA Importeru

Do aplikácie Sklik GA Importer pribudlo niekoľko šikovných funkcií. Pomôžu vám získať ešte komplexnejší prehľad pri porovnávaní nákladov z predchádzajúcich období. Poďme si tieto zmeny predstaviť.

 

13.08.2018
Mergado bez Mergada alebo ako použiť aplikáciu bez e-shopu v Mergade

Nedávno sme dostali otázku na support, čo s aplikáciou, ktorá je viazaná na užívateľa. Je pre jej použitie potrebné mať v Mergade e-shop? V Mergado store nájdete peknú hŕstku aplikácií. Niektoré sa viažu na užívateľa, niektoré na e-shop a niektoré na export. Aký je v tom rozdiel?

04.05.2018
Už žiadne čakanie s Sklik GA Importer

Využívate pre svoju inzerciu Sklik, či Google Analytics? V Mergado Store už pár mesiacov máme aplikáciu Sklik GA Importer, vďaka ktorej prepojíte štatistiky z vyššie spomenutých služieb s Mergadom a tak v Google Analytics ľahko vyhodnotíte vaše kampane a získate tak komplexný prehľad o svojej inzercii.  

09.01.2018
Dáta na jednom mieste s aplikáciou Sklik GA Importer a Sklik GA Importer Mini

Poslednou dobou sa nám s aplikáciami tak trochu roztrhlo vrece – v krátkej dobe vám predstavujeme už druhú a to hneď vo dvoch verziách – pre e-shopy (s označením „Mini“) a pre agentúry. Zatiaľ čo Seznam Index Checker stráži indexáciu vášho webu, Sklik GA Importer umožňuje pokročilejšiu prácu s dátami z Skliku v Google Analytics.

26.09.2017