Workshop: Mergado pre pokročilých

Používate aktívne Mergado, ale potrebujete si ujasniť jeho funkcie? Pripravili sme pre vás workshop pre pokročilých užívateľov, kde budeme spoločne Mergadom krížom krážom prechádzať, predstavíme vám jeho sofistikované funkcie a možnosti využitia Mergada pri správe inzercie na cenových porovnávačoch (slovenských, českých i globálnych).

Pozrieme sa na pokročilejšie nastavenia, tvorbu premenných, makier, vlastných formátov, reťazenie feedov, importy dát do Mergada z Google tabuliek, vybrané Mergado aplikácie a bude čas aj na vaše otázky.

Workshop vás naučí pracovať s Mergadom ako profesionál, pomôže vám s prípravou na certifikáciu (ak budete mať záujem byť certifikovaným špecialistom Mergada) a veríme, že vám umožní spravovať inzerciu na cenových porovnávačoch efektívne a ľahšie.

Pred týmto školením je nutné absolvovať školenie pre začiatočníkov.

Školiteľ

Ing. Luděk Volejník

Má cez 15 rokov skúseností v oblasti e-commerce.

Pracuje ako konzultant v spoločnosti Mergado technologies, s.r.o., kde pomáha zlepšovať nástroj pre riadenie inzercie Mergado.

Komu je workshop určený

Pre mierne a stredne pokročilých užívateľov Mergada. Prípadne tiež pre e-shopárov, SEO konzultantov a správcov PPC reklamy, ktorí spravujú sebe alebo svojim klientom inzerciu na cenových porovnávačoch a chcú svoje znalosti upevniť alebo prehĺbiť. Podmienkou účasti je mať aspoň dva aktívne e-shopy v Mergade a prejsť školením pre začínajúcich užívateľov.

Po absolvovaní workshopu budete na úrovni pokročilých užívateľov Mergada.

Na workshope sa budeme zaoberať

  • Nastavením a funkciami Mergada
  • Najčastejšími spôsobmi využitia Mergada
  • Pokročilými možnosťami Mergada pri správe inzercie na cenových porovnávačoch a PPC systémoch (Heureka, Zboží.cz, GLAMI, Favi, Biano, Google Nákupy, Facebook, Google AdWords, Sklik)
  • Aplikáciami z Mergado Store
  • Vašimi otázkami

Čo si odnesiete

  • Nové znalosti ako efektívne pracovať s Mergadom
  • K čomu sa hodí konkrétna aplikácia z Mergado Store a ako ju používať
  • Tipy na zlepšenie vašej inzercie na cenových porovnávačoch

Cena workshopu

Workshop je zdarma. Podmienkou účasti je mať aspoň dva aktívne e-shopy v Mergade a prejsť školením pre začínajúcich užívateľov.

Dátum
Usporiadateľ
Názov školenia
Stav
Miesto
Dátum
24.06.2021
Usporiadateľ
Mergado
Názov školenia
Workshop: Mergado pro pokročilé
Stav
Voľno
Miesto
online
.