Tohtoročný MergadoFest prináša automatizáciu

Článok bol publikovaný 02. 08. 2019
| 3 minúty čítania

Tretí ročník konferencie MergadoFest je tu už za necelé dva mesiace. V tomto roku sa budú prednášky a workshopy venovať témam automatizácie, expanzie či auditu obrázkov. Poďme sa spolu pozrieť, ako bude MergadoFest 19. septembra 2019 vyzerať.

Priebeh konferencie

Tak ako aj po minulé dva roky, je festivalový deň nabitý zaujímavým programom. Priestory klubu Mersey vyplnia tri hlavné prednášky, ale aj menšie worshopy. Naše kancelárie na Minskej 13 susediace vedľa klubu poskytnú hneď niekoľko menších prednášok. Tie disponujú obmedzenou kapacitou a tak je potrebné sa na ne prihlásiť. Registrácia sa spúšťa 6. augusta, tak neváhajte a zarezervujte si miesto. Pýtate sa, koľko to stojí? MergadoFest je zadarmo, potrebné je sa len na udalosť registrovať.

Náša konferencia je známa svojou uvoľnenou atmosférou a spojením príjemného s užitočným. Tretí ročník sa nesie v znamení automatizácie, ktorú používa každý účastník z iného uhľu. Tešiť sa preto môžete na témy ako kedy sa obrátiť na automat a aký si vybrať alebo ako si v Mergade a Bidding Fox Elements naklikať vlastný pricingový automat. Okrem toho vás počas prestávok radi stretneme na káve a predebatujeme aktuálne témy z oblasti e‑commerce.

Po skončení oficiálneho programu sa na vás tešíme na afterparty, ktorá sa bude niesť v neformálnom duchu v našej Nekavárne s hudbou a dobrým pivom.

Všetky dôležité a doplňujúce informácie nájdete na stránke a na facebookovom evente, kde si postupne predstavíme tohtoročnú spíkerskú scénu.

Malá ochutnávka programu

Luděk Volejník, Mergado: workshop — Regulární výrazy

Neznáš reguláry? Bojíš se jich? Přijď se podívat na praktický workshop, kde vysvětlím základní značky používané v regulárních výrazech, ukážu jak regulární výrazy tvořím, kde je lze použít v Mergadu i mimo něj. Naučíš se základy, porozumíš principu a zjístíš, že regulár je kámoš. ;-)

Katka Nejedlá, Zboží.cz: workshop — Základ úspěchu kampaně na Zboží.cz? Kvalitní XML feed!

Uvádět v XML feedu jen povinné tagy je sice nejjednodušší cesta, kterou se některé e‑shopy vydávají. Otázkou je, zda si uvědomují, jak moc tímto ovlivňují svou kampaň, o která zobrazení přicházejí, a kteří zákazníci díky tomu nakupují u konkurence. Podíváme se také na to, jaké názvy položek je vhodné uvádět a jak pomocí názvů zajistit automatické napárování nabídky do produktu. Jako třešničku na dortu jsem si pro vás připravila mýty, které o fungování na Zboží.cz kolují.

Michal Janík, Mergado: workshop — Jak si v Mergadu a Bidding Fox Elements naklikat vlastní pricingový automat

Hodil by se ti automat pro přeceňování? Tak si ho postav! Ukážu ti, jak využít nová data, která do Mergada letos v létě přinesly aplikace Bidding FoxBidding Fox Elements. Na jejich základě si “vyklikáme” nástroj pro automatické přeceňování. Ty uvidíš do jeho vnitřností a budeš si moci postavit svůj vlastní. Navíc přidám inovace, které budeš moci použít v biddingu a řízení kampaní vůbec. Workshop pojmeme jako tvůrčí dílnu. Cílem tedy bude objevovat, kutit, bastlit a diskutovat.

Petr Gyüre, Unikum: workshop — Pokročilá DSA segmentace pomocí Mergado

Potřebujete rychle pokrýt Váš sortiment (nebo jeho část) reklamami v Google Ads tak, aby byly efektivní a zároveň co nejrelevantnější? Odpověď je DSA. Pomocí Mergado si představíme několik možností, jak dostat do DSA Feedu užitečná data, pro pokročilou segmentaci.

Václav Trunec, Samba.ai: workshop — Jak datové feedy automatizují e‑commerce v Samba.ai

Zajímá vás, jak lze využít různých variant datových feedů pro rychlé a efektivní rozesílání newsletterů? Jak lze propojit objednávku s konkrétním uživatelem a vytvořit tak newsletter na míru bez nutnosti manuálního zásahu? Na této přednášce vám představím systém Samba a povíme si, jaká data pro efektivní analýzu a chytrou personalizaci využívá.

Sledujte naše stránky, kde program neustále aktualizujeme o rozširujúce a praktické informácie. Máte otázky, ktoré sa týkajú MergadoFestu? Napíšte nám na podporu.

Pozrite sa, ako to prebiehalo minulý rok

Autor / Petra Marková / 02. 08. 2019

Slovenský trh a ľubozvučnú slovenčinu má v MERGADE na starosti content špecialistka Petra. Textuje, bloguje, prekladá a s vášňou tvorí obsah na sociálne siete. A keď práve nehľadá tie správne slová, venuje svoj čas bytovej džungli, pečeniu, kaviarňam alebo cestovaniu.

Pridať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
By submitting a comment, you agree to the processing of personal data.