Profil agentúry FILIPES MEDIA s.r.o.

Prijímame nových klientov

Sme marketingová agentúra a poskytujeme výkon aj propagáciu značky. Od nášho vzniku v roku 2018 sme pomohli desiatkam firiem a organizácií efektívne propagovať online. Medzi nimi sú výhradný distribútor bicyklov Merida pre SR, Štafeta, City Folklore, ale aj menšie rodinné projekty ako Od Macháčka a ďalšie.

Agentúra bola certifikovaná 16. 9. 2019

Naším hlavným cieľom je zisk klienta. Preto vždy jasne informujeme o tom, ako sa naša práca vypláca. Vďaka nášmu transparentnému prístupu nám dôveruje čoraz viac podnikateľov. S našimi klientmi komunikujeme najmä online, ale nie je problém sa s nimi stretnúť aj v našich kanceláriách v Prahe 5 — Anděl.

S našimi klientmi komunikujú len seniorní špecialisti. Každé stretnutie nahrávame a dávame ho k dispozícii našim klientom. A vždy odporúčame len to, čo by sme si sami vybrali na základe našich znalostí online marketingu.

Čo môžeme urobiť?

Náš tím tvoria špecialisti na PPC reklamu, SEO, e‑mailový marketing, sociálne médiá a copywriting. Dokážeme teda zabezpečiť výkonnostné aj značkové kampane. Vďaka našim výsledkom sme zlatým partnerom nielen spoločnosti Mergado, ale aj Google, Heureka, Shoptet atď. hlavných platforiem.

Pripravíme vám konkrétny marketingový plán na mieru podľa vašich požiadaviek a stanovených cieľov. Spolupracujeme nielen so zavedenými spoločnosťami s miliónovými obratmi, ale radi nájdeme riešenia aj pre rodinné firmy alebo začínajúcich podnikateľov s kvalitným produktom alebo službou.

Chcete vedieť, čo pre vás môžeme urobiť? Neváhajte a dohodnite si s nami nezáväznú konzultáciu.

Ponúkané služby

  • Cenotvorba
  • PPC
  • SEO
  • Tvorba webov a e‑shopov
  • Vstup na zahraničný trh
  • Webové a mobilné aplikácie
  • Porovnávače tovarov