Mergado bez Mergada alebo ako použiť aplikáciu bez e-shopu v Mergade

Nedávno sme dostali otázku na support, čo s aplikáciou, ktorá je viazaná na užívateľa. Je pre jej použitie potrebné mať v Mergade e-shop? V Mergado store nájdete peknú hŕstku aplikácií. Niektoré sa viažu na užívateľa, niektoré na e-shop a niektoré na export. Aký je v tom rozdiel?

Aplikácie v Mergade sa dajú využiť rôzne. Ak je aplikácia viazaná na e-shop, znamená to, že je jedno koľko exportov máte. Ak sa viaže na export, môžete mať v e-shope napríklad 5 exportov, no aplikáciu zapnutú len pre jeden. A čo ak je aplikácia viazaná na účet v Mergade?

Aplikácia bez Mergada

Sklik GA Importer sa viaže na užívateľa a nie je k nej potrebné mať e-shop v Mergade, ani aplikáciu Keychain. Znamená to, že stačí, ak sa zaregistrujete v Mergade a vytvoríte si užívateľský účet. Nie je potrebné nahrávať žiadny export. Stačí ak pôjdete do Mergado store a vyberiete si aplikáciu Sklik GA Importer a aktivujete si ju.

Sklik GA Importer vám pomôže ľahko prenášať náklady z Skliku do Google Analytics. Na jednom mieste tak uvidíte, koľko ste priviedli užívateľov z skliku na web, koľko vás táto návštevnosť stála a aký vytvorila obrat.

Sklik GA Importer

Vďaka aplikácii môžete jednoducho prenášať inzertné náklady z Skliku do Google Analytics. Na jednom mieste potom uvidíte, koľko užívateľov z Skliku ste na web priviedli, koľko vás takáto návštevnosť stála a aký vytvorila obrat.

V Google Analytics je totiž potom možné pridať vlastnú metriku, ktorá Vám dokáže vypočítať PNO. Vďaka týmto informáciám získate pohľad na kampane jednoducho z účtu GA.

Aplikácia je rozsahom určená hlavne pre marketingové agentúry, ktoré spravujú viac e-shopov, pre samostatné e-shopy je určená verzia Sklik GA Importer Mini.

 

Pridať nový komentár