Lišiak sa rozbieha alebo novinky z Bidding Fox

Článok bol publikovaný 23. 11. 2017
| 2 minúty čítania

V poslednej dobe sa v živote aplikácie Bidding Fox udialo veľa noviniek a z mladého líšťaťa sa pomaly, ale isto stáva poriadny lišiak. Poďme si teraz zhrnúť tie najdôležitejšie a najviditeľnejšie zmeny.

Bidding aspoň štyrikrát za deň

Dôležitou informáciou je, že Bidding Fox v súčasnosti bidduje niekoľkokrát za deň, podľa aktuálnych dát. Niekoľkokrát za deň tiež overuje aktuálnosť dát priamo na Heureke.

Nový vzhľad

Pár väčších úprav si okamžite všimnete na stránke Produkty, na ktorej sú teraz prehľadne umiestnené všetky dôležité informácie k produktu: jeho pozícia (v biddingu a podľa ceny) a to, či sa od minula zmenila a ako; počet e‑shopov na karte (v biddingu a podľa ceny) a informácie o jeho zmenách. Rovno tiež poznáte, či je produkt nespárovaný, alebo či CPC dosahuje nastavené maximum.

Na stránke Filtrovanie/​Vyhľadávanie môžete po novom vyhľadávať podľa ITEM_ID, názvu a adresy karty na Heureke. Filtre sú pre rýchlejšiu orientáciu rozdelené. V pokročilých filtroch nájdete napr. tieto nové možnosti filtrovania – kategórie na Heureke (presná zhoda), aktuálna výška CPC, počet e‑shopov podľa ceny alebo v biddingu, stratégia, či diagnostika.

V Detaile produktu nájdete jeho Históriu, kde sa zapisujú všetky dôležité informácie k produktu pri každom biddingu, alebo jeho priemer za deň. V Detaile produktu zároveň vidíte, či odpovedá nastaveniam, alebo akú z podmienok nespĺňa.

Z grafu na hlavnej strane sa naviac prekliknete na skupiny produktov, ktoré sú zobrazené. Tu si tak rýchlo zobrazíte napr. všetky produkty nevyhovujúce nastaveniam vašich stratégií.

Väčší prehľad. Týmito slovami sa autori lišiackej aplikácie zo spoločnosti Reglendo riadili pri vylepšovaní ich vlastností. Vďaka tomu teraz budete mať opäť ucelenejšiu predstavu o vašich pozíciách. Rýchlejšie a súhrnnejšie. 

Autor / Lukáš Horák / 23. 11. 2017

Lukáš sa v Mergade stará o väčšinu komunikácie v češtine. Prostredníctvom blogu, e‑mailu a sociálnych sietí pravidelne zásobuje čitateľa aktualitami z e‑commerce, novinkami a tipmi z Mergada. Pokiaľ práve nie je copywriter, užíva si príjemné veci ako badminton, výlety medzi utajené skvosty osemdesiatkovej hudby a plody mora podávané s červeným vínom.

Štítky: Aplikácie

Pridať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
By submitting a comment, you agree to the processing of personal data.