AppDate #2 - Ako vám pomôžu appky Merging Mole a Feed Image Editor

Článok uverejnený 19.12.2018

Predvianočné novinky z Mergado Store prináša druhý diel rubriky AppDate. Tentokrát si predstavíme novú užitočnú aplikáciu Merging Mole, ktorá slúži k zlučovaniu produktov. A dynamické prvky – update v aplikácii Feed Image Editor, s ktorým pri tvorbe obrazovej inzercii ušetríte veľa času. Tak ideme na to.

Audiozáznam videa si pustite na našom podcaste MergadoToGo:

 

Merging Mole

Merging Mole je aplikácia dostupná v Mergado Store. Marketingovým špecialistom umožňuje spájať položky tovaru v XML feede e-shopov (SHOPITEM), ktoré sú variantné, do jedinej položky na výstupe. Tým odstráni duplicity, ktoré v niektorých prípadoch môžu vznikať a nie sú žiaduce. Napr. ak cieľová reklama obsahuje fotky a marketér nechce, aby sa v reklame zobrazovala rovnaká alebo podobná fotka viackrát.

Feed Image Editor

Feed Image Editor je aplikácia s obrázkami tovaru e-shopu. Umožní Vám do obrázkov dopĺňať predchystané nálepky, farebné rámčeky, pruhy, bodky, či texty. Využiť pritom môžete predchystané grafiky, alebo si do aplikácie nahrať vlastné. Len si to predstavte - vlastné logo, detail produktu, alebo obľúbená reklamná postavička teraz môžu byť ľahko súčasťou vašej inzercie na Facebooku a Instagrame!

Pridať nový komentár