Biano predstavuje novú funkciu Biano Star. Zvýši vaše predaje pomocou recenzií

Článok uverejnený 16.09.2021

Recenzie sú podstatnou časťou rozhodovacieho procesu. Okrem toho, že e-shopom poskytujú spätnú väzbu, pomáhajú tiež budovať ich dôveryhodnosť. Z tohto dôvodu prišlo Biano s dodatočnou funkciou Biano Star. Pomôže vám zvýšiť výkon a zefektívniť optimalizáciu e-shopu na tomto špecializovanou porovnávači.

Náhľad využitia funkcie Biano Star. Zdroj: biano.cz

Čo je Biano Star

 • Funkcia možňuje e-shopom (s aktívnym Biano pixelom či cez S2S) zbieranie referencií od zákazníkov na nimi zakúpený tovar i na samotný e-shop.
 • Referencie zobrazuje v podobe hviezdičiek, komentárov a fotografií. Zobrazujú sa v Biano Marketplace a recenzovaným produktom zlepšuje viditeľnosť v rámci Biano katalógu.
 • Súčasťou funkcie je možnosť získania odznaku spoľahlivosti e-shopu. Spolu s celkovým hodnotením sa zobrazí v pätičke webu e-shopu. Obchod v rámci odznaku získa dynamický link, ktorý automaticky prepočítava hodnotenie na základe získaných referencií.

Ako Biano Star implementovať

 1. V rámci Biano pixelu musíte rozšíriť purchase (nákup) event o dva ďalšie atribútyuser email a shipping date (ak nie je uvedený vo feede).
 2. Musíte rozšíriť obchodné podmienky e-shopu, pretože začnete spracovávať e-maily zákazníkov. Biano podmienky právne predpripravilo, stačí ich iba skopírovať a vložiť do obchodných podmienok e-shopu.
 3. K referenciám na Biane budete mať prístup v Shop admine pod záložkou Biano Star.
 4. Referencie sa skladajú z referencií na produkt a referencií na e-shop. Pri produktoch sa hodnotí podľa počtu hviezdičiek a je tiež možnosť pridať komentár a fotografie produktov. Pri e-shope sa hodnotí opäť podľa počtu hviezdičiek, komunikácia e-shopu, dodanie a pomer ceny a kvality.
 5. Biano odznak nájdete po implementácii v Shop admine, kde stačí skopírovať predpripravený link a vložiť do pätičky e-shopu.
 6. Všetky dáta budete mať k dispozícii vo forme komplexnej analýzy v Shop admine a CSV dokumente k stiahnutiu.

Implementáciu funkcie Biano Star vám detailne predstaví tento PDF sprievodca.

Vzhľad produktov na Biane v detaile produktu po implementácii funkcie Biano Star. Zdroj: biano.cz

Inzerujte na Biane pomocou Mergada

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre množstvo veľkých porovnávačov tovaru.

 • Mergado podporuje všetkých 6 Biano formátov.  
 •        

  Pre všetky domény ponúkame Audit feedu a našepkávame aj automatický strom kategórií.

 • Náš nástroj podporuje službu Biano pixel. Používate či chcete využívať pre inzerciu na Biane niektorú z e-shopových platforiem? Prepojte ich pohodlne s Mergadom pomocou Mergado Packu.

 • Obrázky, ktoré sú na Biane kľúčové, hromadne upravíte v appke Feed Image Editor.

 

Začnite používať funkciu Biano Star. Je dostupná vo všetkých krajinách, kde Biano pôsobí. Zobrazením recenzií, vrátane fotografií produktov v autentickom prostredí, zvyšuje dôveryhodnosť vášho e-shopu na trhu a pomáha prilákať nových zákazníkov.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ako profitovať z nových funkcií na porovnávačoch Biano a FAVI

Predávate tovar zo sekcie home & deco? Špecializované porovnávače Biano a FAVI prinášajú novinky, ktoré vám pomôžu zabezpečiť úspech s online kampaňami. Objavte napríklad ďalší predajný nástroj Biano Studio alebo súhrnný ťahák k parametrom tovaru na FAVI.

12.04.2022
Mergado Pack pre WooCommerce vám pomôže zbierať recenzie pre Biano Star

Mnoho užívateľov sa pri online nákupoch bojí kupovať nábytok naslepo. Keď si ho nemôžu prezrieť na vlastné oči, často im vo výbere pomáhajú recenzie ostatných zákazníkov. Práve takú funkciu v roku 2021 predstavil špecializovaný porovnávač Biano.

29.03.2022
Spoznajte bližšie Biano novinky v rozhovore s Paulínou Palíkovou

Ako mediálny partneri sme tohtoročný ShopCamp využili naplno. Pre Mergado TV sme natočili sériu zaujímavých rozhovorov a dnes vám prinášame ďalší z nich. So špecialistkou Paulínou Pavlíkovou sme sa porozprávali o nových funkciách v porovnávači Biano. Sledujte, na čo sa pripraviť v predvianočnej sezóne a zlepšite tým vašu inzerciu na home a deco trhu.

23.09.2021

Pridať nový komentár