Biano predstavuje novú funkciu Biano Star. Zvýši vaše predaje pomocou recenzií

Recenzie sú podstatnou časťou rozhodovacieho procesu. Okrem toho, že e-shopom poskytujú spätnú väzbu, pomáhajú tiež budovať ich dôveryhodnosť. Z tohto dôvodu prišlo Biano s dodatočnou funkciou Biano Star. Pomôže vám zvýšiť výkon a zefektívniť optimalizáciu e-shopu na tomto špecializovanou porovnávači.

Náhľad využitia funkcie Biano Star. Zdroj: biano.cz

Čo je Biano Star

 • Funkcia možňuje e-shopom (s aktívnym Biano pixelom či cez S2S) zbieranie referencií od zákazníkov na nimi zakúpený tovar i na samotný e-shop.
 • Referencie zobrazuje v podobe hviezdičiek, komentárov a fotografií. Zobrazujú sa v Biano Marketplace a recenzovaným produktom zlepšuje viditeľnosť v rámci Biano katalógu.
 • Súčasťou funkcie je možnosť získania odznaku spoľahlivosti e-shopu. Spolu s celkovým hodnotením sa zobrazí v pätičke webu e-shopu. Obchod v rámci odznaku získa dynamický link, ktorý automaticky prepočítava hodnotenie na základe získaných referencií.

Ako Biano Star implementovať

 1. V rámci Biano pixelu musíte rozšíriť purchase (nákup) event o dva ďalšie atribútyuser email a shipping date (ak nie je uvedený vo feede).
 2. Musíte rozšíriť obchodné podmienky e-shopu, pretože začnete spracovávať e-maily zákazníkov. Biano podmienky právne predpripravilo, stačí ich iba skopírovať a vložiť do obchodných podmienok e-shopu.
 3. K referenciám na Biane budete mať prístup v Shop admine pod záložkou Biano Star.
 4. Referencie sa skladajú z referencií na produkt a referencií na e-shop. Pri produktoch sa hodnotí podľa počtu hviezdičiek a je tiež možnosť pridať komentár a fotografie produktov. Pri e-shope sa hodnotí opäť podľa počtu hviezdičiek, komunikácia e-shopu, dodanie a pomer ceny a kvality.
 5. Biano odznak nájdete po implementácii v Shop admine, kde stačí skopírovať predpripravený link a vložiť do pätičky e-shopu.
 6. Všetky dáta budete mať k dispozícii vo forme komplexnej analýzy v Shop admine a CSV dokumente k stiahnutiu.

Implementáciu funkcie Biano Star vám detailne predstaví tento PDF sprievodca.

Vzhľad produktov na Biane v detaile produktu po implementácii funkcie Biano Star. Zdroj: biano.cz

Inzerujte na Biane pomocou Mergada

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre množstvo veľkých porovnávačov tovaru.

 • Mergado podporuje všetkých 6 Biano formátov.  
 •        

  Pre všetky domény ponúkame Audit feedu a našepkávame aj automatický strom kategórií.

 • Náš nástroj podporuje službu Biano pixel. Používate či chcete využívať pre inzerciu na Biane niektorú z e-shopových platforiem? Prepojte ich pohodlne s Mergadom pomocou Mergado Packu.

 • Obrázky, ktoré sú na Biane kľúčové, hromadne upravíte v appke Feed Image Editor.

 

Začnite používať funkciu Biano Star. Je dostupná vo všetkých krajinách, kde Biano pôsobí. Zobrazením recenzií, vrátane fotografií produktov v autentickom prostredí, zvyšuje dôveryhodnosť vášho e-shopu na trhu a pomáha prilákať nových zákazníkov.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Spoznajte bližšie Biano novinky v rozhovore s Paulínou Palíkovou

Ako mediálny partneri sme tohtoročný ShopCamp využili naplno. Pre Mergado TV sme natočili sériu zaujímavých rozhovorov a dnes vám prinášame ďalší z nich. So špecialistkou Paulínou Pavlíkovou sme sa porozprávali o nových funkciách v porovnávači Biano. Sledujte, na čo sa pripraviť v predvianočnej sezóne a zlepšite tým vašu inzerciu na home a deco trhu.

23.09.2021
Predávajte tovar pre udržateľné bývanie pomocou novej kategórie Biano EKO

Ponúkate ekologické a udržateľné produkty v sekcii Home & Decor? Upozornite na ne ľahšie prostredníctvom špecializovaného porovnávača Biano. 22. apríla 2021 predstavil novú kategóriu, ktorá ponúka ekologickejšie varianty produktov, inšpiráciu, informácie a tipy o udržateľnom životnom štýle.

29.04.2021
Implementujte Biano služby Pixel a Button pomocou Mergado Packu a Google Tag Manageru

Chcete na porovnávači Biano prispôsobiť zobrazovanie produktov na základe preferencií zákazníka? Zvládnete to pomocou remarketingovej služby Biana Pixel a similarity funkcie Biana Button. Na požadované výsledky dosiahnete iba správnou implementáciou.

13.04.2021

Pridať nový komentár