Nainštalujte si jednoducho Mergado Pack pre OpenCart

Vybudujte si s Mergado Packom fungujúci e-shop na platforme OpenCart. Pomocou inštruktážneho videa od Webhosting Centra sa vydáte správnou cestou pri inštalácii a aktualizácii jeho rozšírenia. Zistite, na čo všetko sa pri nastavení musíte sústrediť.

Poraďte si s inštaláciou na pár klikov

Portál Webhosting Centrum si posvietil na najnovšiu verziu Mergado Packu 1.5.1. Sledujte ich praktický videnávod, kde sa dozviete, ako si správne nainštalovať plugin do služby OpenCart na verzie 3.0 a vyššie.

Vo videu sa dozviete:

2:20 Po nainštalovaní Mergado Packu sa vám v počítači s operačným systémom MacOS rozbalí inštalačný balík do dvoch samostatných súborov. Pre správnu inštaláciu zlúčte obe zložky do jednej (vo formáte zip) a premenujte ich na mergado.ocmod.zip.

V prípade systémov Microsoft Windows a Linux sa stiahne inštalácia v zlúčenej verzii.

4:40 Následne po úspešnom nainštalovaní prejdite do administrácie OpenCartu. V časti Rozšírenia (Extensions) si vyberte záložku Feedy, pod ktorú patrí aj plugin Mergado Pack.

Rozšírenie nainštalujete pomocou zelenej ikonky v časti Akcie. Zatým si otvorte samotné rozšírenia Packov ukryté pod modrou ikonkou. V tejto časti si ho už v nastavení modulu priamo aktivujete.

 

Inzerujete na inej e-shopovej platforme? Bezplatný modul Mergado Pack je prepojený aj s ďalšími známymi službami ako sú PrestaShop, WooCommerce či Magento. Uľahčite si s jeho pomocou správu online marketingu a inzerciu na porovnávačoch tovaru.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mergado Pack pre OpenCart ponúka ponovom implementáciu merania konverzií pre Sklik a Zboží.cz

Nedávny release Mergado Packu pre OpenCart priniesol opäť mnoho noviniek, s ktorými zlepšíte chod vášho e-shopu pred hlavnou sezónou roka. Pridanou funkciou je implementácia merania konverzií pre Sklik a Zboží.cz či pripojený retargeting. Poďme si ukázať, ako ich s pomocou Packu jednoducho nastavíte.

24.09.2020
Sprehľadnite GA štatistiky multi-menového e-shopu na PrestaShope s currencyCode

Aj keď váš e-shop na PrestaShope podporuje možnosť platby v rôznych menách, štatistiky o objednávkach v Google Analytics sa vám zobrazujú iba na jednu menu a preto sú skreslené. Ako teda zariadiť, aby poskytovali čo najsprávnejšie informácie? Používajte currencyCode.

11.08.2020
Nastavte si DPH vo WooCommerce pre zahraničné krajiny

Vytvárate e-shop na platforme WooCommerce? Pri nahadzovaní cien venujte zvýšenú pozornosť nastaveniu DPH, obzvlášť, ak predávate na zahraničných trhoch. Prejdite si praktický postup, ako tento úkon zvládnete pomocou Mergado Packu.

04.08.2020

Pridať nový komentár