Nainštalujte si jednoducho Mergado Pack pre OpenCart

Vybudujte si s Mergado Packom fungujúci e-shop na platforme OpenCart. Pomocou inštruktážneho videa od Webhosting Centra sa vydáte správnou cestou pri inštalácii a aktualizácii jeho rozšírenia. Zistite, na čo všetko sa pri nastavení musíte sústrediť.

Poraďte si s inštaláciou na pár klikov

Portál Webhosting Centrum si posvietil na najnovšiu verziu Mergado Packu 1.5.1. Sledujte ich praktický videnávod, kde sa dozviete, ako si správne nainštalovať plugin do služby OpenCart na verzie 3.0 a vyššie.

Vo videu sa dozviete:

2:20 Po nainštalovaní Mergado Packu sa vám v počítači s operačným systémom MacOS rozbalí inštalačný balík do dvoch samostatných súborov. Pre správnu inštaláciu zlúčte obe zložky do jednej (vo formáte zip) a premenujte ich na mergado.ocmod.zip.

V prípade systémov Microsoft Windows a Linux sa stiahne inštalácia v zlúčenej verzii.

4:40 Následne po úspešnom nainštalovaní prejdite do administrácie OpenCartu. V časti Rozšírenia (Extensions) si vyberte záložku Feedy, pod ktorú patrí aj plugin Mergado Pack.

Rozšírenie nainštalujete pomocou zelenej ikonky v časti Akcie. Zatým si otvorte samotné rozšírenia Packov ukryté pod modrou ikonkou. V tejto časti si ho už v nastavení modulu priamo aktivujete.

 

Inzerujete na inej e-shopovej platforme? Bezplatný modul Mergado Pack je prepojený aj s ďalšími známymi službami ako sú PrestaShop, WooCommerce či Magento. Uľahčite si s jeho pomocou správu online marketingu a inzerciu na porovnávačoch tovaru.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mergado Pack: Ako pridať kódy produktov do vášho WooCommerce e-shopu?

Plugin Mergado Pack sa opäť hlási o pozornosť s novinkami, ktoré priniesol užívateľom posledný release. Okrem zaujímavých vylepšení sa v tomto článku zameriame na novú možnosť pridávať EAN kódy v produktovom feede.

27.05.2021
Implementujte Biano služby Pixel a Button pomocou Mergado Packu a Google Tag Manageru

Chcete na porovnávači Biano prispôsobiť zobrazovanie produktov na základe preferencií zákazníka? Zvládnete to pomocou remarketingovej služby Biana Pixel a similarity funkcie Biana Button. Na požadované výsledky dosiahnete iba správnou implementáciou.

13.04.2021
Zbierajte zákaznícke recenzie Google na vašom PrestaShop alebo WooCommerce e-shope

Zákaznícke recenzie Google sú cenným zdrojom informácií a ďalšou možnosťou, ako zviditeľniť e-shop a produkty. Implementujte ich pre váš obchod na platformách PrestaShop alebo WooCommerce. Zvýšite tým jeho dôveryhodnosť.

30.03.2021

Pridať nový komentár