Nainštalujte si jednoducho Mergado Pack pre OpenCart

Článok uverejnený 09.07.2020

Vybudujte si s Mergado Packom fungujúci e-shop na platforme OpenCart. Pomocou inštruktážneho videa od Webhosting Centra sa vydáte správnou cestou pri inštalácii a aktualizácii jeho rozšírenia. Zistite, na čo všetko sa pri nastavení musíte sústrediť.

Poraďte si s inštaláciou na pár klikov

Portál Webhosting Centrum si posvietil na najnovšiu verziu Mergado Packu 1.5.1. Sledujte ich praktický videnávod, kde sa dozviete, ako si správne nainštalovať plugin do služby OpenCart na verzie 3.0 a vyššie.

Vo videu sa dozviete:

2:20 Po nainštalovaní Mergado Packu sa vám v počítači s operačným systémom MacOS rozbalí inštalačný balík do dvoch samostatných súborov. Pre správnu inštaláciu zlúčte obe zložky do jednej (vo formáte zip) a premenujte ich na mergado.ocmod.zip.

V prípade systémov Microsoft Windows a Linux sa stiahne inštalácia v zlúčenej verzii.

4:40 Následne po úspešnom nainštalovaní prejdite do administrácie OpenCartu. V časti Rozšírenia (Extensions) si vyberte záložku Feedy, pod ktorú patrí aj plugin Mergado Pack.

Rozšírenie nainštalujete pomocou zelenej ikonky v časti Akcie. Zatým si otvorte samotné rozšírenia Packov ukryté pod modrou ikonkou. V tejto časti si ho už v nastavení modulu priamo aktivujete.

 

Inzerujete na inej e-shopovej platforme? Bezplatný modul Mergado Pack je prepojený aj s ďalšími známymi službami ako sú PrestaShop, WooCommerce či Magento. Uľahčite si s jeho pomocou správu online marketingu a inzerciu na porovnávačoch tovaru.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mergado Pack pre WooCommerce vám pomôže zbierať recenzie pre Biano Star

Mnoho užívateľov sa pri online nákupoch bojí kupovať nábytok naslepo. Keď si ho nemôžu prezrieť na vlastné oči, často im vo výbere pomáhajú recenzie ostatných zákazníkov. Práve takú funkciu v roku 2021 predstavil špecializovaný porovnávač Biano.

29.03.2022
Mergado Pack v. 3 pre PrestaShop zjednodušuje mnoho e-shopárskych úkonov

Jednoduchšia práca na tvorbe feedov, šikovné generovanie v dávkach a možnosť predvyplnenia vstupného feedu a formátu. To sú tie najväčšie zmeny, ktoré e-shopári zužitkujú vďaka Mergado pluginu pre PrestaShop.

08.03.2022
ePrivacy Cookies 2022 a Mergado Pack pre PrestaShop

Pred Vianocami sme vám priniesli návod, ako pripravia používatelia Mergado Packu pre WooCommerce svoj web pre novelu zákona o elektronických komunikáciách na rok 2022. V tomto článku si popíšeme, ako túto situáciu vyriešia obchodníci na PrestaShope.

01.02.2022

Pridať nový komentár