Nainštalujte si jednoducho Mergado Pack pre OpenCart

Vybudujte si s Mergado Packom fungujúci e-shop na platforme OpenCart. Pomocou inštruktážneho videa od Webhosting Centra sa vydáte správnou cestou pri inštalácii a aktualizácii jeho rozšírenia. Zistite, na čo všetko sa pri nastavení musíte sústrediť.

Poraďte si s inštaláciou na pár klikov

Portál Webhosting Centrum si posvietil na najnovšiu verziu Mergado Packu 1.5.1. Sledujte ich praktický videnávod, kde sa dozviete, ako si správne nainštalovať plugin do služby OpenCart na verzie 3.0 a vyššie.

Vo videu sa dozviete:

2:20 Po nainštalovaní Mergado Packu sa vám v počítači s operačným systémom MacOS rozbalí inštalačný balík do dvoch samostatných súborov. Pre správnu inštaláciu zlúčte obe zložky do jednej (vo formáte zip) a premenujte ich na mergado.ocmod.zip.

V prípade systémov Microsoft Windows a Linux sa stiahne inštalácia v zlúčenej verzii.

4:40 Následne po úspešnom nainštalovaní prejdite do administrácie OpenCartu. V časti Rozšírenia (Extensions) si vyberte záložku Feedy, pod ktorú patrí aj plugin Mergado Pack.

Rozšírenie nainštalujete pomocou zelenej ikonky v časti Akcie. Zatým si otvorte samotné rozšírenia Packov ukryté pod modrou ikonkou. V tejto časti si ho už v nastavení modulu priamo aktivujete.

 

Inzerujete na inej e-shopovej platforme? Bezplatný modul Mergado Pack je prepojený aj s ďalšími známymi službami ako sú PrestaShop, WooCommerce či Magento. Uľahčite si s jeho pomocou správu online marketingu a inzerciu na porovnávačoch tovaru.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Zviditeľnite produkty v akcii na Google Nákupoch a v dynamickom remarketingu

Premýšľate nad tým, ako efektívne dostať zľavnený tovar pred oči nakupujúcich? Na Google Nákupoch a v dynamickom remarketingu zobrazujú ceny v akcii zľavové štítky. V tomto článku vám prinášame návod, ako v popise produktu zobraziť aktuálnu cenu spoločne s preškrtnutou pôvodnou cenou.

10.12.2020
Vylepšite e-shopy na WooCommerce a PrestaShope s novinkami v Mergado Packu

V uplynulých týždňoch sme vydali verzie 2.4 pre platformy WooCommerce a PrestaShop. Upravujú množstvo funkcií pre widget Heureka Overené zákazníkmi či možnosť automatického zasielania refundácií do Google Analytics.

24.11.2020
Crony otvárajú dvere lepšej automatizácii

Vlastníte e-shop alebo ich niekoľko spravujete? Pri svojej práci ste sa určite stretli s Cronom – službou, ktorá stráži pravidelné spúšťanie úloh na hostingu webu. Jeho používanie vám zabezpečí automatické generovanie XML feedu a v nasledujúcich riadkoch vám priblížime, prečo sa bez neho nezaobídete pri exporte z Mergado Packu.

21.10.2020

Pridať nový komentár