Pracujte rýchlejšie pomocou Mergada

Článok uverejnený 17.01.2019

Prvý release noviniek Mergada v tomto roku máme za sebou. Uskutočnil sa po dlhšej dobe ako je zvykom a preto pribudlo viac vylepšení a funkcií, ktoré posunú vašu prácu zase o krok v pred. Poďme sa pozrieť, aké funkcionality v Mergade objavíte.

Nástroj na sledovanie produktov pri prechode pravidlami

Zaujíma vás, čo sa deje s hodnotami elementov produktu, ktorý prechádza pravidlami? Nástroj na sledovanie vám dodá ľahkú diagnostiku a ukáže zmeny pri aplikovaní pravidiel. Na stránke Produkty objavíte ikonu, pomocou ktorej aktivujete sledovanie priechodu pravidlami na následujúcich 24 hodín. Pri takto označených produktoch si bude Mergado ukladať zmeny vykonané pravidlami, ktorými dané produkty prejdú.

K výsledkom sa dostanete dvoma spôsobmi:

  • Na stránke Produkty sa z daného produktu prekliknete na zmeny vykonané v rámci posledného aplikovania pravidiel.
  • Všetky zmeny nájdete na stránke História po kliknutí na konkrétny záznam z aplikovania pravidiel.
Produkty objavíte ikonu, pomocou ktorej aktivujete sledovanie priechodu pravidlami na následujúcich 24 hodín.

Nový hromadný import výberov

Na stránke Produkty nájdete tlačítko, vďaka ktorému sa dostanete k hromadnému importu výberov z exportov, ku ktorým ma užívateľ prístup. Pôvodný spôsobom importovania po jednom je zrušený.

Vylepšený Custom formát

Custom formát dostal pár drobných zmien, ktoré vám sprehľadnia prácu s ním. Vo formulári s definíciou formátu sú farebne odlíšené skryté elementy. Pribudlo tlačítko „Všetko vynulovať“. A v Custom formáte teraz vidíte príklady hodnôt elementov.

Opravy a zrýchlenie procesov

Naši vývojári vykonali niekoľko optimalizácií vďaka ktorým sa zrýchlil proces aplikovania pravidiel. Zrýchlil sa tiež proces vyhodnocovania vstupných výberov a i pravidlo párovania pre Heureka Watchdog.

Okrem toho pribudol formát ScontoFacile.it a formáty Shoptet.cz a Shoptet.sk boli opravené tak, aby presne odpovedali špecifikácii. Pri formáte Zboží.cz Mergado ponúka názvy parametrov dynamicky podľa najaktuálnejšej špecifikácie.

Viac zmien a opráv nájdete na našom fóre v tomto vlákne. Tu aj dopredu upozorňujeme na možné výpadky, kvôli nasadzovaniu nových funkcií, tak ho nezabudnite sledovať.

Pridať nový komentár